Ümmete birlik beraberlik çağrısı (Bu Mesajım Tüm Müslümanlara) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Ufkuaçık Devamlı Üye
  Ufkuaçık
  Devamlı Üye
  Ufkuaçık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 17.Ekim.2008
  Üye No: 35628
  Mesaj Sayısı: 609
  Tecrübe Puanı: 8
  Yaş: 58

  Ümmete birlik beraberlik çağrısı (Bu Mesajım Tüm Müslümanlara)


  DİKKAT!..BU MESAJIM UMUM MÜSLÜMANLARADIR...


  KENDİMİZE GELELİM EY MÜSLÜMANLAR!. ARTIK BU DERİN GAFLET VE CEHALET BATAKLIĞINDAN BİR AN İÇİN KURTULALIM...


  ÜMMET ŞUURU OLMAYAN, ADALETSİZLİK YAPILAN YERDE KESİNLİKLE TEFRİKA VE TERÖR VARDIR.CEMAATLEŞMEK DEĞİL ÜMMETLEŞME ZAMANIDIR.BU MUHAMMED ÜMMETİ YEK VÜCUD İÇİNDE BİR ARADA OLMADIĞI MÜDDETÇE SİYONİZM KÜFFARLARININ RÜZGARLARINA KAPILARAK BİR YAPRAK GİBİ SAVRULMAYA DEVAM EDECEKTİR.HER KİM Kİ SİYONİZME HİZMET EDERSE VALLAHİ ONUN HAKKI CEHENNEMİN GAYYA VADİSİDİR.ALLAH BU ÜMMET-İ MUHAMMEDİ BU CEHALET VE GAFLET UYKUSUNDAN UYANDIRSIN.BU MUHAMMED ÜMMETİ KALPLERİNDE Kİ VEHN HASTALIĞINI HÂLA YENMİŞ DEĞİLDİR.BU VEHN HASTALIĞI MÜSLÜMNLARIN CAN DAMARLARINI İŞGAL EDİP ADETA KENDİSİNİ SİYONİST KÖPEKLERİNE TESLİM ETMİŞLERDİR.İŞBU, MİLLET BUNA LAYIK DA DEĞİLDİR.GEÇİM DERDİNİ İSLAMİ DEĞERLERDEN ÇOK DAHA KIYMET ARZEDİYORLARSA BİLSİNLER Kİ ONLARI ALLAH İFLAH ETMEYECEKTİR.


  AŞAĞIDA Kİ AYETLER TÜM MÜSLÜMANLAR İÇİN BİR UYARICI NİTELİĞİNDE OLUP ARTIK DEMOKRASİ,LAİKLİK, KAPİTALİZM, SOSYALİZM, KOMÜNİZM ATATÜRKÇÜLÜK VE DİNLERARASI DİYALOG GİBİ TAĞUTİ VE ŞEYTANİ SİSTEMLERİNE KARŞI EN UFAK BİR KIYAM ETMEDİKLERİ İÇİN, TAA Kİ KIYAMETE KADAR ZELİL VE RÜSVAY YAŞAMAYA MAHKUM OLURLAR. EYY MÜSLÜMANLAR!. SİZLERE BU TARİHİ MESAJIMI İYİ BELLEYİNİZ.BURADA OLANLAR, OLMAYANLARA DUYURSUNLAR.VALLAHİ AZİMÜŞSAN, BU ÜMMETİN BAŞINA ÖYLE BELALARIN GELMESİ ARTIK AN MESELESİ OLMUŞTUR.BUNA GÖRE KENDİMİZE ÇEKİDÜZEN VERMEMİZ ÜZERİMİZE FARZ OLMUŞTUR.ALLAH'TAN KORKALIM Kİ RABBİMİZ BİZE RAHMET NAZARIYLA BAKSIN.AKSİ TAKDİRDE ONUN AZABINA DÜÇAR OLACAĞIMIZI DA HİÇ AKILLARIMIZDAN ÇIKARMAYALIM...
  İŞTE!. BİZİ BAĞLAYICI AYETLER AŞAĞIDA SIRALANMIŞLARDIR...


  ÂL-İ İMRAN SURESİ-28 - Müminler, müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmesin ve onu her kim yaparsa Allah'dan ilişiği kesilmiş olur, ancak onlardan bir korunma yapmanız başkadır. Bununla beraber Allah sizi kendisinden korunmanız hususunda uyarır. Nihâyet gidiş Allah'adır.


  29 - De ki, göğüslerinizdekini gizleseniz de, açığa vursanız da Allah onu bilir. Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsini bilir. Hiç şüphesiz Allah, her şeye kadirdir.


  30 - O gün her nefis, ne hayır işlemişse, ne kötülük yapmışsa onları önünde hazır bulur. Yaptığı kötülüklerle kendi arasında uzak bir mesafe bulunsun ister. Allah, size asıl kendisinden çekinmenizi emreder. Şüphesiz ki Allah, kullarını çok esirger.


  31 - De ki, siz gerçekten Allah'ı seviyorsanız bana uyun ki, Allah da sizi sevsin ve suçlarınızı bağışlasın. Çünkü Allah çok esirgeyici ve bağışlayıcıdır.


  100 - Ey iman edenler! Kendilerine kitap verilenlerden herhangi bir gruba uyarsanız, imanınızdan sonra sizi döndürüp kâfir yaparlar.


  101 - Size Allah'ın âyetleri okunup dururken ve Allah'ın elçisi de aranızda iken nasıl inkâra saparsınız? Kim Allah'a sımsıkı bağlanırsa, kesinlikle doğru yola iletilmiştir.


  102 - Ey iman edenler! Allah'tan, O'na yaraşır şekilde korkun ve ancak müslümanlar olarak can verin.


  103 - Hep birlikte Allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın. Parçalanıp ayrılmayın. Allah'ın üzerinizdeki nimetini düşünün. Hani siz birbirinize düşmanlar idiniz de, O, kalplerinizi birleştirmişti. İşte O'nun (bu) nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz. Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı. İşte Allah size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz.


  104 - İçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa eren onlardır.


  118 - Ey iman edenler! Kendi dışınızdakilerden sırdaş edinmeyin. Çünkü onlar size fenalık etmekten asla geri kalmazlar, hep sıkıntıya düşmenizi isterler. Kin ve düşmanlıkları ağızlarından taşmaktadır. Kalplerinde gizledikleri ise daha büyüktür. Düşünürseniz, biz size âyetleri açıkladık.


  119 - İşte siz öyle kimselersiniz ki, onları seversiniz, halbuki onlar sizi sevmezler, siz kitap(lar)ın hepsine inanırsınız, onlarsa sizinle buluştukları zaman "inandık" derler. Başbaşa kaldıkları zaman da kinlerinden dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar. De ki: "kininizle geberin!". Şüphesiz ki Allah göğüslerin (gönüllerin) özünü bilir.


  120 - Size bir iyilik dokunsa fenalarına gider, başınıza bir kötülük gelse onunla sevinirler. Eğer sabreder ve Allah'dan gereğince korkarsanız, onların hileleri size hiçbir zarar veremez..Çünkü Allah onları kendi amelleriyle kuşatmıştır.  EVET, İŞTE AYETLER İŞTE GERÇEKLER...YOLUMUZ KUR'AN YOLU -EHLİ SÜNNET YOLU OLSUN.ALLAH'A EMANET OLUNUZ.


  İlgili Yazılar

 2. 2
  Şii Emekli
  Şii
  Emekli

  Profili:
  Üyelik: 30.Nisan.2014
  Üye No: 103566
  Mesaj Sayısı: 158
  Tecrübe Puanı: 0

  Cevap: Ümmete birlik beraberlik çağrısı (Bu Mesajım Tüm Müslümanlara)


  Aynen katılıyorum size. Dini bir sitede bile ben şununla zina ettim ne yapıcam diye bir sürü başlık varken, Allah bu ümmetin belasını verir bu gidişle. Veriyorda zaten daha da vericektir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Ümmete birlik beraberlik çağrısı (Bu Mesajım Tüm Müslümanlara)


  Katılıyorum tamamı dogru


 4. Reklam

+ Yorum Gönder