Konu Kapatılmıştır
Forum Duyuruları ve Forum ile ilgili Eleştiri ve Önerileriniz Kategorisinden Bu bölüme ne tür konular açılabilir. Konu açmadan okuyun Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ACİLSERVİS
  Administrator
  Reklam

  Bu bölüme ne tür konular açılabilir. Konu açmadan okuyun

  Reklam

  Bu bölüme ne tür konular açılabilir. Konu açmadan okuyun Mumsema Bu bölüme: forum içeriği, görüntüsü, dili, üyeleri ve yöneticileri ile ilgili herhangi bir öneri ve şikayatiniz varsa konu açabilirsiniz.


  Örneğin bir israili burada eleştiremessiniz.
  Örneğin bir dua talebi yapamassınız.


  Yönetimi-forumu ilgilendirmeyen hiçbir konu açmayınız.

 2. Ecrinim
  Hüvel Baki..

  --->: Bu bölüme ne tür konular açılabilir. Konu açmadan okuyun


  Reklam


  hatırlatma ve uyarı için Allah c.c. razı olsun..dikkate alalım inşallah..

 3. son-seyyide
  Aktive Olmamış Kullanıcı
  selamün aleyküm ben sitenize yeni katıldım,benim nacizane tavsiyem herhangi bir sayfadan forumun doğrudan anasayfasına ulaşmak için anasayfa butonu her sayfada olsa daha iyi olur zaman kaybı olmaz,birde ben riyazussalihinden hadislerde namaz konularını ekliyorum,okuyanların hepsini aynı yerde bulması için bu konuya ayrı bir bölüm açabilirmisiniz,çünkü her hadise cevap yazılınca diğer hadislere ulaşmak zor olacak,dualarımla...vesselam

 4. ACİLSERVİS
  Administrator
  A.selam. Her konudan anasayfaya ulaşmak için 3 link bulunuyor.Birinci yol en üstteki bannere tıklamak. İkinci yol yine bannerin az altında yuvarlak resimde görünen besmelenin hemen yanındaki "mumsema islam arşivi" yazısına tıklamak. üçüncü yol sitenin en altında Anasayfa yazan yere tıklamak. Anasayfaya rahatça ulaşım imkanı var.

  Konu başlıkları Hadis1 hadis2 hadis3 4 5 6 7 8 şeklinde olmamalı. O hadis ne ile alakalı ise ona uygun başlık yazılması gerek.

  Konularının forum içindeki kişilerin okumasını istiyorsan bu yanlış. Konuyu tamam üyede okur ama daha çok bu böyle değildir. Başlık düzgün yazılırsa bunu ziyaretçi okur yani o anlattığın şeye ihtiyacı olan kişi okur. O yüzden hepsi bir yerde olmasada o yazıyı arayan kişi o konuyu bulur. Yeterki başlık uygun şekilde yazılmış olsun.

  Bölüm eklenmesi gerekiyorsa. Mumsema ilgilenecektir.

 5. son-seyyide
  Aktive Olmamış Kullanıcı
  Verdiğiniz bilgiler için çok tşkler,şimdi ekleyeceğim hadislere ayrı başlık atmam gerekiyor sanırım

 6. tekturk
  Devamlı Üye
  Merhaba, ben birisine ozel mesaj gonderdigim zaman nereden gorebilirim bana cevap gelip gelmedigini?

 7. Hoca
  erimeye devam...
  Forumumuzda özel mesaj sistemi kullanılmamaktadır.

  Her farklı sorununuz için yeni konu açarak yazabilirsiniz.

Konu Kapatılmıştır