+ Yorum Gönder
Mumsema.com ve Forum Duyuruları Kategorisinden Boykot Yasak Hiçbir Ürün ve Marka Karalanamaz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ACİLSERVİS
  Administrator
  Reklam

  Boykot Yasak Hiçbir Ürün ve Marka Karalanamaz

  Reklam

  Boykot Yasak Hiçbir Ürün ve Marka Karalanamaz Mumsema Geçmişte bir çok marka isimleri yazıldı içizildi bundan sonra o tür konular veya başka konular içerisinde ürün karşıtlığı yazı yazmak yasaklanmıştır.

  Satın alınmasını istemediğiniz bir markayı, lekelemeden onlar açısından hiçbir kırıcı laf söylemeden kime ait olduğunu veya tanıtımını yapabilirsiniz.
  Ondan sonra karar tüketiciye kalır ister kullanır veya kullanmaz. Ama kesinlikle marka açısından hiçbir kırıcı veya lekeleyici bir yazı yazılamaz.

  Bu konu forum kurallarınada dahil edilmiştir. Kurala uymayan arkadaşlar uzaklaştırma cezası alacaklardır.

 2. *Amine*
  Okur, yazar, susar...

  Cevap: Boykot Yasak Hiçbir Ürün ve Marka Karalanamaz


  Reklam


  Geçmişte bir çok marka isimleri yazıldı içizildi bundan sonra o tür konular veya başka konular içerisinde ürün karşıtlığı yazı yazmak yasaklanmıştır.
  Az evvel aşağıdaki linkte de marka konusuna değinilmiş bir zararı var mıdır siteye.. Marka telaffuzu neden yasak..?

  Eğer bir zararı var ise açıklamanız mümkün mü bilelim ona göre yorumlarımızı yapmaya gayret ederiz..Mumsema nın zarara uğrmasını istemeyiz..

  ama yanlış ama doğru şu kanaatdeyim madem uygunsuz söz söylemek yasak reklamlarında yasaklanmasını yapılmamasını tercih ederiz ederim vesselam!!

  Konuhttp://www.mumsema.com/sizden-gelen-...enislerim.html

 3. ACİLSERVİS
  Administrator
  Markalar eleştrilebilir ama ne olursa olsun karalanamaz. vakkonun avukatlarıyla bir sene boyunca uğraştım. Çok şükür bir kaç ay önce kazasız belasız mahkeme sonuçlandı. Ne savcı ve hakimlerin önüne çıkmak istiyorum nede sitenin devlet tarafından kapatılmasını. Bu yüzden beladan uzak durmalıyız. Çok gerekliyse blogçu veya blogspottan isteyen bir hesap açıp istediğini yazsın. Mumsemayı riske edemeyiz.
  Reklam kısmını ise anlamadım.

 4. istanbul2688
  Üye
  Bakın sitenin zarara uğramasını istemem; ancak haksızlık karşısında da susmam. Yanlış yapanı eleştirince suç, reklamını yapınca iyi bir şey mi ?

  Eğer ki sitede marka ismi vermek yasaksa eleştiri, karalama, reklam, özendirme, vb. her türlü girişim için yasaklanır, siz ise eleştirmeyin ama özendirebilirsiniz mantığındasınız; umarım anlatabilmişimdir.


  Ben sitenin telif hakları, vb. gibi şeylerle uğraşabileceğini düşünmedim bir hata yapıp markayı yazdım, ama siz de benim hakkımı yiyerek adaletsiz davrandınız...

  Ya bana konuma müdahale ederek yediğiniz hakkımı iade ediniz; ya da adaleti tesis ediniz. Marka ismi vermeyi her halükarda yasaklayın ve mevcut reklamlı konulara müdahale edin...

  Buraya sayfalarca yazmayayım; konudan okuyabilirsiniz : http://www.mumsema.com/sizden-gelen-...islerim-2.html

  Hayırlı sabahlar

 5. *Amine*
  Okur, yazar, susar...
  Markalar eleştrilebilir ama ne olursa olsun karalanamaz. vakkonun avukatlarıyla bir sene boyunca uğraştım. Çok şükür bir kaç ay önce kazasız belasız mahkeme sonuçlandı. Ne savcı ve hakimlerin önüne çıkmak istiyorum nede sitenin devlet tarafından kapatılmasını. Bu yüzden beladan uzak durmalıyız. Çok gerekliyse blogçu veya blogspottan isteyen bir hesap açıp istediğini yazsın. Mumsemayı riske edemeyiz.Reklam kısmını ise anlamadım
  Eyvallah açıklama için teşekkürler..

  Bizler faydalanıp kendimizi gelişritdiğimiz ve iyi niyetli insanlar tarafından yönetildiğine inandığımız bu siteye zarar vermek istemeyiz.Bilakis zarar vermeye çalışanlara karşı
  geliriz..

  Reklamdan kasıt şu: eğer vakko tarafından dava açılmışsa o markanın reklamı yani hanım kardeşlerimiz eşarplarını neden paylaşıyor..
  Sadece onun değil Armine,Tekbir, Aker gibi başörtüsünü süs-örtüsüne çevirenlerin reklamlarına müsade ediliyor anlam veremiyoruz..

  Şunuda eklemek isterim Sadece kapitalist üreticileri veya ayaklı reklam bilboardlarına markalarla kafayı bozmuş insanlara karşı bir ortamda söz açılıyorsa gerekeni söylüyoruz ve onlarla davalık oluyoruz...Ha! bunu burada yapamamız siteyi riske atmak oluorsa yapmayız...Ama reklam niteliğinde olan paylaşımlarında yapılmamasını bekleriz..Vesselam

 6. oguz26
  acemi mücahid
  yasaksa eğer hiçbir reklam ya da karalama olmamalı arkadaşlar... iyi veya kötü dememeliyiz...ancak sermayesi ve kar oranlarının bir kısmı veya tamamı illegal teşkilatlara ya da yine terörist devletlere giden markalarıda özgürce içeriğinde hakaret barındırmayan uyarılarda yapılmalı...
  ayrıca davalık olduğumuz malum firmanın kim ve ne olduğunu ve kime hizmet ettiği aşinadır o nedenle onların elinde olsa dünyayı başımıza yıkarlar ve yıkmaya da malum müslüman ülkelerden başlamış bulunmaktalar...
  Allah cc a emanet olun...

+ Yorum Gönder