Konusunu Oylayın.: Gusül abdesti sonrası yorgunluk

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Gusül abdesti sonrası yorgunluk
 1. 01.Haziran.2017, 01:40
  1
  Misafir

  Gusül abdesti sonrası yorgunluk


  Gusül abdesti sonrası yorgunluk Mumsema Hocam boşaldıktan sonra duşta gusül abdesti alıyorum.Duştan çıktıktan sonra bir yorgunluk hissi üzerimde oluyor ve gusül abdestimin kabul olmadığını düşünüyorum.malum şimdi oruç zamanı ve cünübün orucunun kabul olmadığını biliyorum.gusülden sonra yorgunluk gelmesi gusül abdestimin kabul olmadığı anlamına mı gelir ? Bir de gusül abdesti alırken şampuan vs.kullanılabilir mi?
  cevaplarınız için teşekkürler eder tuttuğunuz oruçların Allah katında kabul olmasını dilerim.


 2. 01.Haziran.2017, 01:40
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Hocam boşaldıktan sonra duşta gusül abdesti alıyorum.Duştan çıktıktan sonra bir yorgunluk hissi üzerimde oluyor ve gusül abdestimin kabul olmadığını düşünüyorum.malum şimdi oruç zamanı ve cünübün orucunun kabul olmadığını biliyorum.gusülden sonra yorgunluk gelmesi gusül abdestimin kabul olmadığı anlamına mı gelir ? Bir de gusül abdesti alırken şampuan vs.kullanılabilir mi?
  cevaplarınız için teşekkürler eder tuttuğunuz oruçların Allah katında kabul olmasını dilerim.

 3. 10.Haziran.2017, 18:45
  2
  Afşarbeyi
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 01.Mayıs.2017
  Üye No: 112029
  Mesaj Sayısı: 2
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Gusül abdesti sonrası yorgunluk
  Evet şampuan kullanılabilir gusülde önemli olan şudur bütün vücut su ile yıkanacaktır bunu yaptıktan sonra ağıza 3 kere buruna 3 kere su veriniz gusülünüz bitmiştir. O kabul olmamıştır iyi alamamışımdır vesvesedir sen rahat ol banyoya girdikten sonra iyice yıkan gerisini Allah'a bırak. Şeytanın vesveselerine kulak asma.


 4. 10.Haziran.2017, 18:45
  2
  Afşarbeyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Evet şampuan kullanılabilir gusülde önemli olan şudur bütün vücut su ile yıkanacaktır bunu yaptıktan sonra ağıza 3 kere buruna 3 kere su veriniz gusülünüz bitmiştir. O kabul olmamıştır iyi alamamışımdır vesvesedir sen rahat ol banyoya girdikten sonra iyice yıkan gerisini Allah'a bırak. Şeytanın vesveselerine kulak asma.
+ Yorum Gönder