+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru - Cevap İslamiyet ve Fetva Soru ve Cevapları Kategorisinden Dinimizde kadın sünneti var mıdır... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Dinimizde kadın sünneti var mıdır...

  Reklam  Cevap: Dinimizde kadın sünneti var mıdır... isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Dinimizde kadın sünneti var mıdır...
  Sunnet olduktan sonra ilişki sirasindaki zevk azaliyor mu artiyor mu

 2. Misafir

  Cevap: Dinimizde kadın sünneti var mıdır...


  Reklam


  Bu dinimize farz veya vacip bilinen bir davranış değildir. Yani sıra Yahudiler de törenlerle uygulanmaktadır. Bu uygulamayı Müslümanlık bağdaşmayan bir davranistir ve dinimize zarar verir, yanlış görünmesini sağlar. Bu durum daha çok Doğu Afrika da Mısır da ve Nijerya'da uygulanır ve sebebi Afrika geleneklerine yanı sıra Endonezya'da malezya da ve Hindistan'da kan arıtma şeklinde uygulanır. Hindistanlilar ve Yahudiler tarafindan uygulanan davranış ne kadar Müslümanlıkla bagdastirilmali siz düşünün.

 3. Şema
  Moderatör
  Hindistanlilar ve Yahudiler tarafindan uygulanan davranış ne kadar Müslümanlıkla bagdastirilmali siz düşünün.
  Yahudiler erkek çocuklarını da sünnet ederler buna ne dersin?

 4. Misafir
  Bir kadın bunu kendisine nasıl reva görür inanılır gibi değil. Bedene eziyet, insan vücuduna saygısızlık. Bu işleme maruz kalan zavallı kızların yaşadığı travmaları okuyun da ibret alın.

 5. Misafir
  Ben sünnet olmak istiyorum eşimin isteği üzerine, yardımcı olabilecek var mıdır ?

 6. Şema
  Moderatör
  Kadın sünneti şart değildir ve evlendikten sonra zaten bir anlamı yoktur

 7. Misafir
  Yahu aklımızı kullanın,böyle bişiy islamda varmı yokmu belli bile değil.öyle her alimim diyenin lafina bakarsak yandık !

 8. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Kardeşim böyle birşey belli olmadığını nereden biliyorsun? İslam'da Kadın sünneti vardır. Fakat bu zorunluluk değildir. İsteyen yapar isteyen yapmaz.

 9. Misafir
  Dinimizde varsa kitapta hangi ayette yaziyor ayet ismini verir misiniz her hadis dogru diye bir kaide yok

 10. Misafir
  istanbulda sunnet olunabilecek bi hastane var mi kadinlar icin

 11. Misafir
  klitoris estetiği adı altnda yapiliyormus

 12. Misafir

  Reklam


  Ablalarım bacılarım lütfen şu sünnet fikrini beyninizden atın kadın sünneti güzel dinimizde yoktur kadın sünneti çok acı vermekle birlikte insan vucuduna zararlıdır da ve bizim dinimiz bize zararlı olan ve acı çektiren şeyleri yasaklamıştır.Dediklerinize göre hoş olur erkek için falan denirse bu mantıkla dövme de farz olsun dövmede hoş gözükür erkeğin hoşuna gider peki dövme niye yasak?Bize zarar verip canımızı yaktığı için lütfen biraz mantıklı düşünün bizim dinimiz ilim dinidir alimlerin dediğini ben katiyen dinlemem benim referans aldığım şey Kur'an-ı Kerim'dir.Lütfen sizde kutsal kitabımızı referans alın ona bakın alimlere falan değil ve unutmayın bazı hadislerde doğru değildir kaynağı söyleyeni çok derin bir şekilde araştırılmalıdır bu yüzden önceliğiniz Kur'an-ı Kerim olsun hadisler değil.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
islamda kadın sünneti,  kadınlar sünnet olur mu,  islamda kadın sünneti var mı,  kadinlar sunnet olur mu,  kadınlar sünnet olurmu,  kadın sünneti islamda var mı,  islamda kadin sunneti