Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum 5 üzerinden 4.50 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum


  Ben kötü biriyim kötülük yapıyorum ama içim acıyor yapmayacağm diye söz veriyorum yne kötülük yapıyorum ... tam tövbe ediyorum busefer hakkına girdiğim kişilerden helallik isteyemediğm için ümitsiz oluyorum oysa ben tamamen kurtulmak istiyorum şuan da saçmalıyorum derdimi anlatamadığımdan.. sürükleniyorum o ara namazlarımı bırakmamaya çalışıyorum ama bazen yüz bulamıyo gibi oluyorum .. kötü durumdayım hakkına girdiğm kişiler var manevi yönden yalan söylediğm kişiler onlara gidip ben sana şu konuda yalan söyledim diyemiyorum bi de ne yapmalıyım ne olur yardım edin . ama hakkını helal ettiriyorum yne de ama ne yaptığımı söylemeden öyle olur mu ? sizce ümitsiz olmam doğru mu kendimden nefret ediyorum bazen hala neden hayattaym dye düşünüyorum hak etmiyorum çünkü . kötüyüm ne olur bana dua edin doğru yoldan yanlışa iyice sapmak istemiyorum .. :((((((((((

  cevap veren yardım olandan Allah'm razı olsun günahlarını bağşlasın . sağolun şimdiden

  İlgili Yazılar

 2. 2
  menekse23 Devamlı Üye
  menekse23
  Devamlı Üye

  Üye No: 77719
  Mesaj Sayısı: 226
  Tecrübe Puanı: 3
  Yer: Almanya

  Cevap: Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum


  Tövbe ediniz. Rabbim bagislayicidir.

  Eger gidip söyleyemiyorsaniz, öncelikle kötülük yaptiginiz insanlara iyilik yapin. Sonrada mutlaka helallik almaniz gerek.


 3. 3
  sultans Devamlı Üye
  sultans
  Devamlı Üye

  Üye No: 22733
  Mesaj Sayısı: 204
  Tecrübe Puanı: 4
  Yer: Tarsus

  Cevap: Ne yapacağımı bilmez haldeyim sürükleniyorum


  sevgili misafir yalnız sen değilsin bu durumda olan .inan ki hakkına girdiğimiz ,ve yalan söylediğimiz o kadar çok insan vardır ki hayatımızda... senin yapabileceğin tek şey birazcık cesaret, sonrası kendiliğinden gelir zaten,farzetki sen yaptığın haksızlığı karşındakine anlattın oda sana karşı cephe aldı yada seninle konuşmadı bile sen elinden geleni yaptın,yanına gidip özür diledin gerisi Allaha kalmış,Alllah affedicidir unutma..


 4. Reklam

+ Yorum Gönder