+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Sohbet Konuları ve Anketler Kategorisinden Hayatınızda yaşadığınız çok ilginç bir olay anlatırmısınız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ebubekir
  Üye
  Reklam

  Cevap: Hayatınızda yaşadığınız çok ilginç bir olay anlatırmısınız?

  Reklam



  Cevap: Hayatınızda yaşadığınız çok ilginç bir olay anlatırmısınız? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Hayatınızda yaşadığınız çok ilginç bir olay anlatırmısınız?
  takke ile namazlarımı kılmaya heveslendigim o zamanlarda isimden fırsat bulup bir türlü takke alamıyordum.Camide takke takanlara hep imrenerek baktıgım o zamanlarda bir gün camide ezan vaktinden önce vaktin namazını beklerken tek basıma , bir Allah dostu amcamın gelip bana takke istermisin diyip 2 tane vermesi Allah ondan razı olsun .

 2. Misafir

  Cevap: Hayatınızda yaşadığınız çok ilginç bir olay anlatırmısınız?


  Reklam


  Allah tüm müslümanların hacca gitmesini nasip etsin.

 3. Misafir
  Kusura bakma da senin bu olaya allah falan karışmamış bal gibi torpil bal gibi diğer insanlarin hakkına girmişsiniz.bnun muciZevi bi yanı yok yani bil istedim

 4. Misafir
  Bir avm ye alışverişe gitmiştim. İçeri girip elimi cebime attıgımda paralarım kartlarım ehliyetim akbilim kısacası herşeyim cebimden uçmuş gitmişti sanki telaşlandım ve her cebime en az 10 kere baktım hiçbişey yoktu sonra arabaya dogru gitmeye başladım belki gelirken düşürmüşümdür diye arabanın başına geldim arabaya baktım bulamadım tam ümidi kestigim anda elimi cebime attım ve kaybettigim herşey geri gelmişti büyük bir şok yaşadım etkisinden uzun süre çıkamadım neye yorumlanır bu arkadaşlar

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
yaşadığınız en ilginç olay ,  yaşadığınız ilginç bir olay