+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 81011
Sohbet Konuları ve Anketler Kategorisinden Yaşayan Allah Dostları Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Reklam  Allah dostlarını görmek istiyor iseniz etrafınıza iyi bakin. Onları show yaparken göremezsiniz. Riyadan uzak . Kimsesiz. Gösterilen uzak. Sade yaşayan. Onları takip etseniz de farkedemezsiniz. Kalbinize soğukluk gelir sizi alır götürür. Onlar etrafında korumalar ile gezmezler. Rabbim dostunu korur. Onlar lüks u sevmezler. Onlar yokluk ile Allaha kavuşuyor. Onlara ulasamazsiniz ama onlar size ulaşır. Onlar sizle konuşur hemde öyle bir an da en umutsuz olduğunda. Gelir sana bir kelime söyler ya farkeder hayatın değişir. Yada dersin kesin kendine faydası olsa veya karnından konuşuyor dersin. Şimdi yukarıda adı geçenlerin hangisinde bu haller var. Allahın bir kulu na ulaşmak için önce kul hazır olacak. 7 büyük günahı asla yapmayacak. Haram. Faiz. Zina. Yetim mali yeme. Insanlar islerini zorlaştırma. Insanlar yardım et. Mazlumun yanında ol. Yetimi kolla. Söz verdin mi sözünde dur. Yalan söyleme güvenilir ol. Sende bu yazdıklarım olacak ki onlara size ulaşsin. Unutmayın kul kaderini yaşar ve hayatınızda ki hiç bir tesadüf tesadüf değildir. Hepsi Rabbimin size izzet i ikramidir. Bu anlara sukredin. Hayatımızdaki dönüm noktalari na dikkat edin.

 2. Misafir

  Reklam


  Selamun aleykhum

  Nigdede ali efendi var gercekten elli opulecek duasi alinacak bir zattir
  Aksarayda avni baba var. kayseride yahya sevgili riza hz damadi mehmet efendi var.

 3. Misafir
  konya kayacık taraflarında SEYDA MUHAMMED KONYEVİ (REYHANİ CAMİİ )DE YAŞAYAN ALLAH DOSTU VARDIR

 4. Misafir
  Konya da havaalanıkarşısında reyhani köyünde şeyh seyda muhammed el konyevi hz leri insanları irşad etmektedir.

 5. Misafir
  Erzurumda Mevlana Yakub Haşimi hz özelikle tavsiye ederim.Kendilerini bu fakir Medinei Münevverede tanıdim.Allaha hamd ettim böyle bir mübarek insanı mübarek bir beldede tanimayi nasib ettiği icin.

 6. Misafir
  Mahmut ustaosmanoglu efendi hazretleri Allah ona uzun omurler versin feyzinden cumlemizi nasiplendiirsin amin
  Hakkinda bilgi veren kardeslerden Allah razi olsun

 7. Misafir
  Adıyaman menzilde Abdülbaki elhüseyni Hz var

 8. Misafir
  Seyda şeyh Muhammed ali el ceylanpinari KS urfa ceylanpınar ama yaz aylarında hava alanından 10 km geride kaba haydar köyüne geliyor perşembe günü hatmelerimize bekleriz

 9. Misafir
  Kocaeli gebzede hanife ceylan allah dostu var

 10. Şema
  Moderatör
  hanife ceylan Allah dostu var
  Allah dostlarını Sadece Allah bilir bunu unutmayın
  Bu yazdığın kişi adında biri var mı nete baktım tek bir bilgi bile yok

 11. Misafir
  Bence bu sorunun en saglam cevabi Allah'tadir. Hacet namazi kilarak yasayan Allah dostlarini Allah'a sorarsiniz ayrica mursidinizi de bu yolla Allah'tan isteyebilirsiniz. Cumleten Allah razi olsun.

 12. sevban
  Üye

  Reklam


  Denizli Üçler Köyün de Nakşibendi Şeyhi Hacı Ahmet Pakel Hz. Gayet yüksek ve pek kıymettar. ''Kalbi sağır olan duymaz aşk kokusun, böylesi isterse yüz bin kitap okusun, kıymeti yok, desinler sen iyisin,sofusun. Feyzi ilahidir, gönülleri mest eden'' '' Büyüklerle Dolu kalbin, hep hakkadır senin sevgin,ta erdişten Hafid Pirin aradığımı buldum diyor'' Yolumuz Halidiyye koludur. Güzel Peygamberimiz Muhammed s.a.v. 'den bu zmana kadar hiç bozulmadan devam etmiştir. '' Kafirler istemese de ALLAH nurunu tamamlayacaktır'' ayetinin müstakince. Kısaca sinsile şöyledir; ŞAHI NAKŞİBENDİ MUHAMMED BAHAUDDİN & GAVSUL A-ZAM ABDULKADİR GEYLANİ, SEYYİD MUHAMMED HAFİD ARVASİ & HACI OSMAN NURİ HZ. (KEPENEK)

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 81011
allah dostları,  yaşayan evliyalar,  allah dostlari,  yaşayan allah dostları,  günümüzde yaşayan evliyalar,  günümüzde yaşayan allah dostları,  allahdostları