Konusunu Oylayın.: Rüyada arkadaşının evine gitmek

5 üzerinden 4.67 | Toplam : 3 kişi
Rüyada arkadaşının evine gitmek
 1. 12.Haziran.2017, 01:37
  1
  Misafir

  Rüyada arkadaşının evine gitmek


  Rüyada arkadaşının evine gitmek Mumsema Evlenmek üzere görüştüğüm kişiyle ayrıldık ve yaklaşık bir yıl oldu. Yüzyüze görüşmesek de arkadaş kaldık ve arada bir haberleşiyoruz. Rüyamda ben onun ailesinin evine gidiyorum ve onu da davet ediyorum, geliyor. Benim ailesiyle aram iyi rüyada ama ona başta mesafeliyim fakat o yaklaşınca ben de karşılık veriyorum. Yorumlarsanız sevinirim.


 2. 12.Haziran.2017, 01:37
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Evlenmek üzere görüştüğüm kişiyle ayrıldık ve yaklaşık bir yıl oldu. Yüzyüze görüşmesek de arkadaş kaldık ve arada bir haberleşiyoruz. Rüyamda ben onun ailesinin evine gidiyorum ve onu da davet ediyorum, geliyor. Benim ailesiyle aram iyi rüyada ama ona başta mesafeliyim fakat o yaklaşınca ben de karşılık veriyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 3. 12.Haziran.2017, 18:44
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 28,794
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada arkadaşının evine gitmek
  Bu tür dönemleri yaşarken görülen bu rüyaların genellikle özel bir tabirleri olmaz. Çünkü insanın gördüğü rüyaların çoğu gerçek hayattan bir şeylerden etkilenmesi ile görülür. Bir görüşe göre ise, yeni bir sayfa açarak huzurlu ve mutlu bir döneme ulaşmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. 12.Haziran.2017, 18:44
  2
  Yönetici  Bu tür dönemleri yaşarken görülen bu rüyaların genellikle özel bir tabirleri olmaz. Çünkü insanın gördüğü rüyaların çoğu gerçek hayattan bir şeylerden etkilenmesi ile görülür. Bir görüşe göre ise, yeni bir sayfa açarak huzurlu ve mutlu bir döneme ulaşmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.
+ Yorum Gönder