+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sure ve Ayetler Kategorisinden Nisa Suresi Örtünme İle İlgili Ayet Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Nisa Suresi Örtünme İle İlgili Ayet

  Reklam
  Cevap: Nisa Suresi Örtünme İle İlgili Ayet isimli yazı www.Mumsema.com

  Kardesim Allah istiyor ayet ve hadisle yapmamiz gerektigi bildirlidi bize .esine anlat bir bayanin ortulu olmasi gerektigini ..Rabbinim emridir dara cekseler acma..

 2. Misafir

  Yorum: Nisa Suresi Örtünme İle İlgili Ayet


  Reklam  Eşim istemiyor diyen kardeşim. Ben isteyerek ve eşimi ikna ederek örtündüm inşallah. Bol bol dua et eşinin hidayeti için. Başındaki bir örtü parçası değil, bir ayet. Gerçekten gönülden ve sürekli dua edersen Allah yardımcı olur inşallah.

 3. Misafir
  Örtünmek Allahın emridir. Eşiniz eğer açılmanızı ima ediyor dillendiriyor vs içerisindeyse Allah ile bir kavga halindedir. Allah ört diyor eşin aç diyor. Eşinizi tatlı bir dille uyarınız tövbe ettiriniz aksi halde Allaha ortak koşmuş olur ki bu da çok büyük günahtır.

 4. Misafir
  Bence kesinlikle acilma bura ya kadar geldin herkes seni öyle alısttı zaten nefsini yendin kapandın Allah için kapalı dur

 5. Misafir
  Allah herkese yardım eğlesin

 6. Misafir
  kardeşim sakın açılma be kocan nede baban istyo diye allah(cc) ayetinde ne buyuruyo atalarınızın babslarınızın dini üzeri olmayın. cennette yada cehhenemde eşinin sana bi sac teli kadar faydası olmıcak sakın davandan dönme!

 7. Misafir
  tüm günahlar neden hep kadın üzerinden götürülüyor. erkeklerin de örtünmesi gerekmez mi?

 8. Misafir
  Bakınız bir amel halis ile ALLAH için yapılıyorsa o zaman IBADET olur ancak bu toplum kime tabi olduğunu unutmuş bilmiyor siz TAĞUT nedir bilir misiniz siz tagutun ne olduğunu öğrenin yani imanini gereği tagutu inkar meselesi bakara 256 ondan sonra örtünmek le ilgili ayete bakın inşallah tagutu inkar etmedikçe beri durmedikca DUSMANLIK gostermedikce namazin orucun ortunmenin ALLAH katında bir değeri yoktur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
örtünme ile ilgili ayetler,  örtünmeyle ilgili ayetler,  örtünme ayetleri,  örtünme ayeti,  örtünmek ile ilgili ayetler,  örtünme ile ilgili ayet,  örtünmeyle ilgili ayet