Konusunu Oylayın.: Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler

5 üzerinden 4.67 | Toplam : 3 kişi
Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler
 1. 02.Mart.2014, 02:35
  1
  Misafir

  Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler


  Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler Mumsema Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözlere örnekler yazar mısınız ?


 2. 02.Mart.2014, 02:35
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözlere örnekler yazar mısınız ?

 3. 12.Nisan.2014, 22:05
  2
  @hmet
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 16.Mayıs.2007
  Üye No: 771
  Mesaj Sayısı: 7,748
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10
  Bulunduğu yer: gölbaşı

  Cevap: Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler
  EN GÜZEL YALNIZLIK SÖZLERİ

  Gözlerim nasır tutmuş olsa da, yaklaş korkma aşkımdan, elimdeki sigaranın kokusu yalnızlığımdır. Gördüklerimse elimde kalemde, yalnızlığın şarkısını okuyacağım sana. Sayfalar dolusu acılar yazsa da.
  Yanında olmamasında daha kötü şeyler vardır bu hayatta. Mesela başkasının yanındadır. Tek bir şey istersin o zaman; Yanımda olmasın ama yanında biri de olmasın.
  Yalnızlık sis gibi, yalnızlık sızı, yalnızlık buz gibi, yalnızlık ayaz, yalnızlık kaygan zemin, tutunmadan durulmaz, yalnızlık sensizliktir, sensiz de hiç yaşanmaz…
  Kendini gösterdi pustu yalnızlık söylendi söylendi sustu yalnızlık suskunluğunun en haklı cezası İçimde suçlu mahpustu yalnızlık.
  Yalnızsan eğer dermansız dizin şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu yalnızlık.
  Kokusu yok hiçbir çiçeklerin, anlam ifade etmiyor olmuyor eskisi gibi, aşkın ateşi yok baharda bile rastlamadım, deniz mavisi gibi yok gözlerin gözlerin her yanda, ne yana baksam senin gözlerin.
  Karanlık odada otururum dilimde türkü söylerim elimde kâğıt yazarım yalnız kalmışım gurbette.
  İçimde yangın yanar hava soğuk beden donar hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.
  Bir gece kapını çalarsa yalnızlık açma bırak dışarıda kalsın, hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık yalnızlığından utansın.
  Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde, ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün. Kâh yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga, dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin
  Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.
  Alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!
  Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.
  Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.
  Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.
  Ne yıldızları istiyorum, gece yarılarıma. Ne güneşi istiyorum, karanlığıma. Çok değil bir tanem, sadece seni istiyorum, yalnızlığıma.
  Kadın, duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir varlıktır. Bu yüzden bir erkeğin hayatını altüst edebilme yeteneğine sahiptir.
  Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git orjinalsozler.com diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla baş başa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?
  Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.
  Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasını da bildim.
  Son kez duydum sesini titrek ve ürkekti sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli.
  Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.
  Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.
  Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin.
  Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!
  Bir yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma. Çünkü yalnızlık beni asla bırakmaz ve aldatmaz.
  Korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak.
  Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!
  Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz.
  Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum. Eğer bir gün gelirde yasamak için bir sebep bulamazsam ölmek için bir sebep bulmuşum demektir.
  Denize ateş açmak, gece güneşin doğmasını beklemek gibidir. Sen denize ateş açtın şimdi gece güneşin doğmasını bekle.
  Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR.
  Hatırla Sevgili; Beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.
  Bak sevgili yazdığın o müthiş akıl almaz sahneyi oynadım ve bitti hadi sende kapat perdeyi de alkışlasınlar şerefsizliğini!
  Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?
  Hesaplar konulsa bir gün ortaya, Kaderin kullara borcu biter mi? Çevirsek yılları dert saya saya, Dertleri saymaya ömür yeter mi?
  Susuyorum, aslında söyleyecek o kadar çok sözüm var ki ama anlatamıyorum kimseye korkuyorum işte daha çok yalnız kalırım diye.
  Bu hayatta kimseye kendinden fazla değer verme yoksa kaybedersin ya da kendini mahvedersin kardeşim.
  Beni en iyi başımı koyduğum yastığım anlıyor şimdi, çünkü o biliyor sensizliği ve hasretini, en çokta o anlıyor beni. Her gece kızıyor bana sensiz olduğuma, pişmanlığımı biliyor, anlıyor. Ama oda çaresiz sensiz ben gibi…
  Yalnızlık aşk değildir, dost değildir, aile değildir, arkadaş değildir! Nedir mi? seni sen yapmayan; Seni sen olarak görmeyen ve senin rol yapmadığın her yerdir her yer.
  Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım
  Gecenin işsiz karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma!
  Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.
  Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakin unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün www.orjinalsozler.com battığında ışıklar yanıp, ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma
  Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!
  Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım
  Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.
  Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti çünkü sen benim için daima tektin
  Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…
  Geceleri başlar sözlerim sabaha kadar yalnızlığım beni derinden yaralar sitemim sana değil sevgilim sitemim hayata!
  Yaşamak buysa yaşıyoruz hepimiz bir gün yalnız kalacağız bu yüzden yalnız kalana kadar seninle yaşamak istiyorum aşkım!
  Bir günü nasıl anlatayım sana sen yokken geçen saatleri nasıl söylerim sana yalnızlık koymuş adını artık ayrılık…
  Seni seviyorum derken ayrı kalmak bile beni o kadar çok üzüyor ki yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için…
  Bir seni sevdim ben bir de baharları sevdim seninleyken. Sonbahar ayrılığını yaşamak kader mi gülüm?
  Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?
  Bu mesajımı okurken ayrılığın ne kadar acı olduğunu göreceksin, benim gibi yalnızlığı hissedip hasretin tadını alacaksın!
  Yalnız kalan âşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır, başrolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!
  Yalnızlığımla savaşırken kendi dünyamdan beni bırakıp gittin umarsızca! Son sözlerim bunlar sana lanet olsun bu sevdaya!
  Oyuncak gibi oynattın beni, deli divaneye çevirip erittin hevesimi, ayrılıklar senin eserin olmuş buda bana ders oldu, ihanetinin ayrılığının ödülü benim için yalnızlık oldu gülüm.
  Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye
  Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi ya da kime yenik tek başıma kaldığımda basım öne eğik.
  Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi… Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi bana geri ver tükenmemiş büyük sevgileri bana geri ver hepsini geri ver!
  Geçmez içimdeki sancı geçmez kalbimdeki sancı adınla akar gözyaşlarım, ihanetinle yanar seni seven kalbim.
  İlk tanıştığımız gün gelir aklıma sensiz odamda seni düşünür yalnızlığıma sarılır seni düşünerek ağlarım.
  Bitmesin derdim seninle günlerim, geçmesin isterdim seninle olan saatlerim, hiç sevmedim sensizliğin içinde yalnızlıkla arkadaş olmayı.
  Sensizliğimde dinlediğim ve tekrar tekrar başa sarıp ezberlediğim şarkıların tek sebebisin yalnızlık.
  Zerre kadar mutluluk kalmadı kalbimde, bedenim zifiri karanlık gözlerim kör oldu yalnızlığa mahkûm bu seni seven serseri.
  Kalbim ağrıyor seni andıkça, gözlerime vuruyor kalbimin ağrısı ağlıyorum ve ağladıkça sana lanet ediyorum.
  Kendime laf geçirsem de kalbime geçiremem kalbime geçiremediğim sözlerin acısı gözlerimde son buluyor.


 4. 12.Nisan.2014, 22:05
  2
  Üye  EN GÜZEL YALNIZLIK SÖZLERİ

  Gözlerim nasır tutmuş olsa da, yaklaş korkma aşkımdan, elimdeki sigaranın kokusu yalnızlığımdır. Gördüklerimse elimde kalemde, yalnızlığın şarkısını okuyacağım sana. Sayfalar dolusu acılar yazsa da.
  Yanında olmamasında daha kötü şeyler vardır bu hayatta. Mesela başkasının yanındadır. Tek bir şey istersin o zaman; Yanımda olmasın ama yanında biri de olmasın.
  Yalnızlık sis gibi, yalnızlık sızı, yalnızlık buz gibi, yalnızlık ayaz, yalnızlık kaygan zemin, tutunmadan durulmaz, yalnızlık sensizliktir, sensiz de hiç yaşanmaz…
  Kendini gösterdi pustu yalnızlık söylendi söylendi sustu yalnızlık suskunluğunun en haklı cezası İçimde suçlu mahpustu yalnızlık.
  Yalnızsan eğer dermansız dizin şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu yalnızlık.
  Kokusu yok hiçbir çiçeklerin, anlam ifade etmiyor olmuyor eskisi gibi, aşkın ateşi yok baharda bile rastlamadım, deniz mavisi gibi yok gözlerin gözlerin her yanda, ne yana baksam senin gözlerin.
  Karanlık odada otururum dilimde türkü söylerim elimde kâğıt yazarım yalnız kalmışım gurbette.
  İçimde yangın yanar hava soğuk beden donar hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.
  Bir gece kapını çalarsa yalnızlık açma bırak dışarıda kalsın, hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık yalnızlığından utansın.
  Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde, ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün. Kâh yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga, dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin
  Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.
  Alışamadım sensizliğe, alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!
  Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; Yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.
  Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.
  Bir gece kapını çalarsa yalnızlık; açma bırak dışarıda kalsın! Hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da hayatı öyle mutlu yaşa ki kapıdaki yalnızlık, yalnızlığından utansın.
  Ne yıldızları istiyorum, gece yarılarıma. Ne güneşi istiyorum, karanlığıma. Çok değil bir tanem, sadece seni istiyorum, yalnızlığıma.
  Kadın, duygusal olduğu kadar duygularını bastırabilen bir varlıktır. Bu yüzden bir erkeğin hayatını altüst edebilme yeteneğine sahiptir.
  Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git orjinalsozler.com diyorsun bana, bırak diyorsun beni hayatımla baş başa, peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?
  Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.
  Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasını da bildim.
  Son kez duydum sesini titrek ve ürkekti sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli.
  Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.
  Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.
  Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin.
  Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim!
  Bir yalnızlığıma sarılır ve ağlarım, güvenim sadece yalnızlığıma. Çünkü yalnızlık beni asla bırakmaz ve aldatmaz.
  Korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak.
  Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!
  Yalnızlık ömrüm boyunca tanımadığım bir yabancıydı, onunla şimdilerde beraber uyanıyoruz. Her yeni güne iki yalnız, şarkılar yazıyoruz.
  Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorum. Eğer bir gün gelirde yasamak için bir sebep bulamazsam ölmek için bir sebep bulmuşum demektir.
  Denize ateş açmak, gece güneşin doğmasını beklemek gibidir. Sen denize ateş açtın şimdi gece güneşin doğmasını bekle.
  Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR.
  Hatırla Sevgili; Beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.
  Bak sevgili yazdığın o müthiş akıl almaz sahneyi oynadım ve bitti hadi sende kapat perdeyi de alkışlasınlar şerefsizliğini!
  Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?
  Hesaplar konulsa bir gün ortaya, Kaderin kullara borcu biter mi? Çevirsek yılları dert saya saya, Dertleri saymaya ömür yeter mi?
  Susuyorum, aslında söyleyecek o kadar çok sözüm var ki ama anlatamıyorum kimseye korkuyorum işte daha çok yalnız kalırım diye.
  Bu hayatta kimseye kendinden fazla değer verme yoksa kaybedersin ya da kendini mahvedersin kardeşim.
  Beni en iyi başımı koyduğum yastığım anlıyor şimdi, çünkü o biliyor sensizliği ve hasretini, en çokta o anlıyor beni. Her gece kızıyor bana sensiz olduğuma, pişmanlığımı biliyor, anlıyor. Ama oda çaresiz sensiz ben gibi…
  Yalnızlık aşk değildir, dost değildir, aile değildir, arkadaş değildir! Nedir mi? seni sen yapmayan; Seni sen olarak görmeyen ve senin rol yapmadığın her yerdir her yer.
  Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım
  Gecenin işsiz karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma!
  Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.
  Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakin unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün www.orjinalsozler.com battığında ışıklar yanıp, ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma
  Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!
  Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım
  Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.
  Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti çünkü sen benim için daima tektin
  Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…
  Geceleri başlar sözlerim sabaha kadar yalnızlığım beni derinden yaralar sitemim sana değil sevgilim sitemim hayata!
  Yaşamak buysa yaşıyoruz hepimiz bir gün yalnız kalacağız bu yüzden yalnız kalana kadar seninle yaşamak istiyorum aşkım!
  Bir günü nasıl anlatayım sana sen yokken geçen saatleri nasıl söylerim sana yalnızlık koymuş adını artık ayrılık…
  Seni seviyorum derken ayrı kalmak bile beni o kadar çok üzüyor ki yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için…
  Bir seni sevdim ben bir de baharları sevdim seninleyken. Sonbahar ayrılığını yaşamak kader mi gülüm?
  Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?
  Bu mesajımı okurken ayrılığın ne kadar acı olduğunu göreceksin, benim gibi yalnızlığı hissedip hasretin tadını alacaksın!
  Yalnız kalan âşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır, başrolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!
  Yalnızlığımla savaşırken kendi dünyamdan beni bırakıp gittin umarsızca! Son sözlerim bunlar sana lanet olsun bu sevdaya!
  Oyuncak gibi oynattın beni, deli divaneye çevirip erittin hevesimi, ayrılıklar senin eserin olmuş buda bana ders oldu, ihanetinin ayrılığının ödülü benim için yalnızlık oldu gülüm.
  Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye
  Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi ya da kime yenik tek başıma kaldığımda basım öne eğik.
  Bana geri ver ıslanmamış gülen gözlerimi… Bana geri ver kararmamış güzel günlerimi bana geri ver tükenmemiş büyük sevgileri bana geri ver hepsini geri ver!
  Geçmez içimdeki sancı geçmez kalbimdeki sancı adınla akar gözyaşlarım, ihanetinle yanar seni seven kalbim.
  İlk tanıştığımız gün gelir aklıma sensiz odamda seni düşünür yalnızlığıma sarılır seni düşünerek ağlarım.
  Bitmesin derdim seninle günlerim, geçmesin isterdim seninle olan saatlerim, hiç sevmedim sensizliğin içinde yalnızlıkla arkadaş olmayı.
  Sensizliğimde dinlediğim ve tekrar tekrar başa sarıp ezberlediğim şarkıların tek sebebisin yalnızlık.
  Zerre kadar mutluluk kalmadı kalbimde, bedenim zifiri karanlık gözlerim kör oldu yalnızlığa mahkûm bu seni seven serseri.
  Kalbim ağrıyor seni andıkça, gözlerime vuruyor kalbimin ağrısı ağlıyorum ve ağladıkça sana lanet ediyorum.
  Kendime laf geçirsem de kalbime geçiremem kalbime geçiremediğim sözlerin acısı gözlerimde son buluyor.

 5. 18.Kasım.2017, 18:31
  3
  Misafir

  Yorum: Yalnızlık Üzerine Söylenmiş En Güzel Özlü Sözler

  Okumanın en güzel taraflarından biri de farklı yazarın sözlerini araştırmak ve bu konularda edebiyat ustalarının hayata dair sözlerini öğrenmektir belkide.
  Yazarların sözleri birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat bazı sözler neredeyse deyimleşmiştir. Çok ama çok derin anlamlar içerir.
  Tanrısal bir anlam içeriyor gibi işlenmiş bu sözler kısa bile olsalar bazen okadar derin anlamlar taşır ki, saatlerce üzerinde düşünürüz.
  Sizlere önereceğim site yazarların birbirinden farklı sözlerini bir araya toplamış kaynak niteliğinde.

  https://www.medyatv.org/dunyaca-unlu-yabanci-yazarlardan-sozler/


 6. 18.Kasım.2017, 18:31
  3
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir
  Okumanın en güzel taraflarından biri de farklı yazarın sözlerini araştırmak ve bu konularda edebiyat ustalarının hayata dair sözlerini öğrenmektir belkide.
  Yazarların sözleri birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat bazı sözler neredeyse deyimleşmiştir. Çok ama çok derin anlamlar içerir.
  Tanrısal bir anlam içeriyor gibi işlenmiş bu sözler kısa bile olsalar bazen okadar derin anlamlar taşır ki, saatlerce üzerinde düşünürüz.
  Sizlere önereceğim site yazarların birbirinden farklı sözlerini bir araya toplamış kaynak niteliğinde.

  https://www.medyatv.org/dunyaca-unlu-yabanci-yazarlardan-sozler/
+ Yorum Gönder