+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sözler ve Mesajlar Kategorisinden Cehennemin çoğunluğunu neden kadınlar oluşturuyor,bu sözü nasıl anlamalıyız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Cehennemin çoğunluğunu neden kadınlar oluşturuyor,bu sözü nasıl anlamalıyız?

  Reklam
  Cevap: Cehennemin çoğunluğunu neden kadınlar oluşturuyor,bu sözü nasıl anlamalıyız? isimli yazı www.Mumsema.com

  Erkeklerin kısıtlanmadan daha rahat yaşadığı dünyada kimlern cehennemlik olacağı belli olmaz özel sebepten uzak kaldığımız namazı Rabbimiz istediği için kılmıyoruz o yüzden nasıl cehennemlik oluyor kadınlar hiç inandırıcı değil!!!

 2. Misafir

  Cevap: Cehennemin çoğunluğunu neden kadınlar oluşturuyor,bu sözü nasıl anlamalıyız?


  Reklam  emine şenlikoģlu şaşırmış heralde. sacma sacma konusmaya basladi.Telvizyonlarda cok gezmesini Allahim kabul etmiyor mi acaba?

 3. Misafir
  Cehennemliklerin çoğunun kadınlardan olmasını, Şenlikoğlu, yorumuyla tescillemiş oluyor. Takva; şüphelilere bile yaklaşmamaktır. Peygamber as hadis bildirmiş, buhari'de de mevcut, ama sen kalk itiraz et. İşte bu itirazı yine bi kadın yapıyor. Boşuna dememiş ''Aklı ve dini eksik olanlar arasında akıl sahibi erkeklere galebe çalan sizden başkasını görmedim!" . Şenlikoğlu burada çeşitli yorumlar düşüncelerle bu gerçeği değiştirebileceğini zannediyor. Zaten buna ancak bi kadin cüret eder. Allah hepimize akil, izan versin.

 4. Misafir
  O kadar saçma konuşuyorsunuz ki ölünce görürsünüz bakalım kim çokmuş ben Allahın ilahi adaletinden asla şüphe etmem erkek kız fark etmez kim cehenneme gidecekse hak etmiştir ayrıca gaybi yalnız Allah bilir kuranda yazmiyorsa sahih hadis bile olsa biraz daha dusunelerek konuşulmali sizin bu baglanizliginiz ile kaç kişi ataist oluyor haberiniz var mi

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
cehennemin çoğunluğunu kadınlar oluşturacak,  kadinlar neden cehennemlik,  cehennemde neden kadınlar fazla,  cehennemi kadınlar dolduracak,  cehennemi kadınlar dolduracak hadis,  cehennemin cogu kadinlar hadis,  cehennemin çoğunluğu kadınlar