+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yok şuram kuru kalmışdır yok buram kuru kalmışdır saatlerce gusul almaya çalışıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sevgiii
  Devamlı Üye
  Reklam

  Yok şuram kuru kalmışdır yok buram kuru kalmışdır saatlerce gusul almaya çalışıyorum

  Reklam

  Yok şuram kuru kalmışdır yok buram kuru kalmışdır saatlerce gusul almaya çalışıyorum Mumsema s.a.ben elimi yıkarken üçkez yıkıyorum bir iş yaparken üç kez yapıyorum tek yapınca Allah'dan başka tek yok die hiçbirşeyi tek yapmıyorum saçma ama bir saat el sabunluyorum temiz olmaz die banyodan çıkamıyorum yok şuram kuru kalmışdır yok buram kuru kalmışdır saatlerce gusul almaya çalışıyorum.saçımı mutlaka üçkez şampuanlicam sıkılıyorum bazen ben bunlardan nasıl kurtulacağım.gusul almadan sabunlanmak gerekiyormu gusul bedenenmi temizlenmek ruhenmi.yani sabunlanmadan direk gusul alınıp çıkılabilirmi.bana bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.s.a.

 2. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥

 3. mumsema
  aydınlatmaya devam...
  s.a.ben elimi yıkarken üçkez yıkıyorum bir iş yaparken üç kez yapıyorum tek yapınca Allah'dan başka tek yok die hiçbirşeyi tek yapmıyorum saçma ama bir saat el sabunluyorum temiz olmaz die banyodan çıkamıyorum yok şuram kuru kalmışdır yok buram kuru kalmışdır saatlerce gusul almaya çalışıyorum.saçımı mutlaka üçkez şampuanlicam sıkılıyorum bazen ben bunlardan nasıl kurtulacağım.gusul almadan sabunlanmak gerekiyormu gusul bedenenmi temizlenmek ruhenmi.yani sabunlanmadan direk gusul alınıp çıkılabilirmi.bana bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.s.a.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  vesvese şeytandandır. terketmek zor olsada kurtulmanın en güzel yolu, vesvese olsada içten gelen şüphelere kulak asmamaktır.

  bu konuyu oku kardeş:
  Vesvese kavramlar - Mumsema islam Arsivi

+ Yorum Gönder