+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz? Lütfen okuyun ve bana destek olun Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 109
  TisselTassal
  Üye
  Reklam

  Cevap: Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz? Lütfen okuyun ve bana destek olun

  Reklam  Önemli olan yıl değil,niyet önemlidir.Belki bir gün bakar.

 2. 110
  davidddd
  Üye

  Cevap: Bakire olmayan biriyle evlenir misiniz? Lütfen okuyun ve bana destek olun


  Reklam


  Bakirler bakirelerden çok emin ol
  hocam bu lafınızda kadınların küçümser gibi olmamış mı?

  @@hmet

 3. 111
  emre91
  Üye
  Arkadaş bilmiyorum şu an ne durumda ama doğru bir davranış sergilemiş. Bende senin yerinde olsam devam derdim kardeşim. Unutmayın ki bizde dört dörtlük değiliz. Allah razı olsun hepimizden.

 4. 112
  Misafir
  Tövbe ettikten sonra Allah affedicilerin en büyüğüdür. kız pişmansa tövbe ettiyse ve senin bu aşamaya geldiğini göz önüne aldığım zaman hani bu aşamadan sonra vazgeçersen o kız kendine herşeyi yapar bence bununda tek sorumlusu sen olursun. Yav güzel kardeşim kız bakire evlenmiş 3 gün sonra başkasıyla aldatmış buyur burdan yak. Yani sen gerçekten kızda güzel ahlak ve Allah korkusu görüyorsan 1 gecelik şeye takılman çok ahmakça olur. Allah mutlu etsin yolunuz açık olsun.

 5. 113
  Misafir
  Arkadaşlar bu durum insanın başına gelmedimi anlaşılamaz bi acı yaşatıyor insanın kalbinin yüreğinin özelliklede beyninin tam ortasında.. insan yaşarken öldüğünü kabullenirmi yaşadığı her mutluluk sonrası beyni ağrırmı Rabbim böyle durumla karşılaşan kardeşlerime sabır versin benim başımda böyle bi olay var ve hayatım mafoldu çok seviyorum ama kabullenemiyorum benim gibiler e dua edin.. kızlara sesleniyorum 5 dakkalık zevk için size değer veren erkekleri hayatlarını duygularını yıkmayın. Saygılarımla

 6. 114
  erenn
  Üye
  Çok iyi yapmışsın devam ederek. Hata yapmış ama pişman olmuş. geçmiş önemli değildir. Biz çok büyük günahlar işlesek de tövbe ettikten sonra Allah bizi bağışlıyor. Allah böyle yaparken biz pişman olmuş birini nasıl kirli görürüz? Ben senin yerinde olsaydım senin yaptığın gibi yapardım. Çok iyi yapmışsın.

 7. 115
  canyaram
  Üye
  merhaba arkadaşlar..
  Yeni üye oldum.. Sadece okuyup elinizi yüreğinize koyup cevaplamanızı istiyorum..
  4 sene önce 3 sene süren bir ilişkim oldu. Askere yolladım. Geldi ve başkasını sevdiğini söyledi. Bitirdik. Bir hafta sonra nişanlandığını bir aya kalmadanda evlendiğini duydum. Aynen böyle oldu. Asıl olay 3 sene süren ilişkimizde ben ona güvenip herşeyimi teslim etmiştim.. Askere gidecekti gözü arkada kalmasın dedim ve onun olmuştum. çok sinirliydi ve artık bunu kullanır olmuştu. sustum sadece çok seviyordum çok.. sonra gitti. .. ama beni o bu acıyla başbaşa bıraktı. tam 4 sene ağladım allahıma yalvardım. içime attım sustum. onun çocuğu oldu ben takipteydim ama sustum. affet beni rabbim dedim. biliyorum çok günah. ama seven yürek günah mı dinliyor soruyorum sizlere.. ve 4 sene sonra tertemiz birisi girdi hayatıma. elimi tutmadı seni kirletirim diye.. nasibim diyor başka bir şey demiyor.. ben o 4 sene kuran öğrendim namazımı eksiltmedim.. ve şimdi hayatımda olan ve yakında evliliği düşünen kişi inanın bana tertemiz ve çok iyi.. ama ona söyleyemiyorum. onunla konuşurken gülüyorum. telefonu kapatınca ağlamaya başlıyorum. onabunu nasıl yaparım.. nolursunuz yardım edin yalvarırım. lütfen bir çözüm önerin.. beni yargılamayın .. o kadar zorki.. bende pişmanım ağlamadığım tek bir gün bile yok. senelerdir içimde bir savaş var.. kimseye anlatamadığım kimsenin anlayamadığı.. yardım edin lütfen..

 8. 116
  @hmet
  Üye
  beni yargılamayın
  iyi yaptın diyelim o zaman
  bu kızlar neden kendilerine göz kırpan erkeklere her şeylerini teslim eder ve ailelerini namuslarını düşünmezler anlam veremiyorum!!

  Neyse sen tevbe etmişsin ama sana güvenen kişiye söylesen seni almaz veya bir ömür şüphe ile bakar.
  Söylemesen vebal altına girersin.
  her iki yol da bir dert

  Allah hayırlı bir yol göstersin

 9. 117
  yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Başımıza gelen olaylar bazen birşeylerde öğretir bize , sende belki bu durumdan ötürü Allaha namaza yöneldin , yaşanmışta yaşanmış artık buna ne dersek boş ve anlamsız . Her an yeni bir nefeste yeniden başlıyor hayat . İnşAllah güzel günlerin olur , yaraların geçer . Birlikteliğin için ise şunu derim sana , sonu seni bırakacağı bile olsa, yani ne olursa olsa kesinlikle doğrudan yana ol , kandırma hiç kimseyi , sen doğru ol Allah yardım eder . Allah o anda O'nun kalbine belki çok fazla merhamet nakşedecek bilemeyiz. Allahtan ümit kesilmez , Onun planlarına aklımız sırrımız ermez ama sen doğru ol . Doğrudan ayrılma

 10. 118
  canyaram
  Üye
  teşekkür ederim yasemin.. Rabbim razı olsun.. Söylemeyi düşünüyorum. Umarım başarabilirim..

 11. 119
  canyaram
  Üye
  teşekkür ederim yasemin.. söylemeyi düşünüyorum umarım başarabilirim..

 12. 120
  umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Reklam


  teşekkür ederim yasemin.. söylemeyi düşünüyorum umarım başarabilirim..
  flood yapmak yasak

+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu

bakire olmayan kızla evlenmek

bakire olmayan biriyle evlenmek

bakire olmayan

bakire olmayan kadınla evlenmekbakire olmamakbakire olmayan kızla evlenilir mibakire değilim