+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İçimdeki şüpheleri nasıl yenebilirim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: İçimdeki şüpheleri nasıl yenebilirim?

  Reklam  Cevap: İçimdeki şüpheleri nasıl yenebilirim? isimli konu Mumsema.com Cevap: İçimdeki şüpheleri nasıl yenebilirim?
  Takmadıkça emin ol geçer kardeşim. Ben bütün yaz bundan çektim şimdi en ufak bir sıkıntım yok çok şükür. Büyütme, aklına o ses gelince başka şey düşün. Bir kez olur iki kez olur 5 kez olur sonunda kesinlikle geçiyor. Allah yardımcın olsun. Ha bir de, İnşirah suresi vesveseye iyi gelir. Çok kısa bir sure ayrıca, ezberlemen 15 dakikanı ya alır ya almaz.

 2. çözümcü
  Üye

  Cevap: İçimdeki şüpheleri nasıl yenebilirim?


  Reklam


  Aslanım Yüce Allah seni bir imtihana tutuyor. Sonuçta Şeytanın amacı seni yoldan çıkarmak. İçindeki şüpheyi dinleme. Eğer çözümünü kendin bulursan tam imana kavuşursun. Kur-An'da demir ve altın gibi madenlerin gökten indiği söyleniyor. NASA bir araştırmada uzayda dünyaya çarpan göktaşlarında çok sayıda demir ve bakır olduğunu keşfetmiştir. Bu da kanıtlarından birisi. Allah yar ve yardımcın olsun. O şüphe bendede vardı ama geçmesi bir ay bile sürmedi. İstersen Allah'ın olduğunu kanıtlayan bir sürü delil bulabilirsin. Zeki bir adamsın. Düşünmen yeter.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
içimdeki korkuyu nasıl yenerim,  içimizdeki korkuyu nasıl yeneriz,  içimdeki korkuları nasıl yenerim,  içimdeki şüpheden nasıl kurtulabilirim,  içimdeki şeytanı nasıl yeneriz,  korku vesvesesini nasıl yeneriz,  içimdeki korkuyu nasıl yenebilirim