+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İlk insan Hz.Adem peki ilk yaradılan hayvan nedir? (İlk yaratılan bitkiler ve hayvanlar hangisidir?) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ÖZDEMİR
  Üye
  Reklam

  İlk insan Hz.Adem peki ilk yaradılan hayvan nedir? (İlk yaratılan bitkiler ve hayvanlar hangisidir?)

  Reklam
 2. takva sahibi
  Üye

  --->: ilk insan hz.adem peki ilk yaradılan hayvan nedir


  Reklam


  Bütün hayvanlar beraber yaratılmıştır.

 3. ÖZDEMİR
  Üye
  takva sahibi kardeş bu bilğiyi nereden edindiniz bir göz atmak isterim
  Allah razı olsun

 4. Rüyet-iTaksîr
  Üye
  Bir soruda ben sorsam Hz.Adem a.s. dunyaya indirildiginde ilk canli o muydu yoksa diger canlilar daha oncemi yaratilmisti? Bide Hz.Adem a.s. dan once baska kavimler varmiydi? (Ademoglu degil)

 5. Hoca
  erimeye devam...
  Dünya ve içindekilerin yaratılması konusunda Peygamber efendimiz şu sırayı bildirmektedir: "Toprak, dağlar, ağaçlar, hayvanlar, mekruhlar, nur ve Hz. Adem (as)" (Müslim, Sıfatu'l-Kıyâme 27, (2789).

 6. Misafir
  Vefat eden insanın ruhu nerede durur tekrardan dunyayi gorurmu saygilar

 7. Misafir
  Hocam s.a alakam olmayan olaylardan dolayi haksiz yere insanlar tarafindan dislaniyorum onlara benim haksiz oldugum soyleniyor bilmiyorlar onlar namaz kildigim zaman onlar giybet ediyorlar ve gunah oluyorlar ve buna cok. Uzuluyorum 3 cumaya gitmesseniz dinden cikiyoruz ben hep sessiz kimsenin gormedigi zaman cuma namazini tek basima kiliyorum biliuorum dogru olmadigini ama camide insanlar gunah oluyorlar ne yapmam gerekiyor yanliz kildigim namazlar kabul oluyormudur simdididen Allah razi olsun hocam . Allaha emanet.

 8. Misafir
  tarihte ilk yaratılan hayvan nedir

+ Yorum Gönder
ilk yaratılan hayvan,  dünyaya ilk gelen hayvan,  ilk hayvan hangisidir,  ilk yaratılan hayvan nedir,  yaratılan ilk hayvan,  dünyaya ilk gelen hayvan hangisidir,  ilk hayvan