+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ruhani varlıkları hissediyorum; kurtulmak için ne yapmalıyım..? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. suleymanemre166
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ruhani varlıkları hissediyorum; kurtulmak için ne yapmalıyım..?

  Reklam

  Ruhani varlıkları hissediyorum; kurtulmak için ne yapmalıyım..? Mumsema Üniversite öğrencisiyim; odamda tek kalıyorum... çook kitap okuyorum. Sessizliği seviyorum... Ne zaman ya bir Kuran-ı Kerimden bir ayet duysam, içimde bir ürperti başlıyor. Besmeleyi bende duysam başkası da söylese ensemde bir şeyleri yukarıya doğru çekildiğini hissediyorum. ve ondan sonra rahatlıyorum. Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı??

 2. lamelif
  ~~SÜKUT LEHÇESİ~~

  --->: Ruhani varlıkları hissediyorum; kurtulmak için ne yapmalıyım..?


  Reklam


  bende yanlız namaz kılarken içimde bir ürperti oluyor
  genelde sabah namazlarında daha çok o tuhaf hisse kapılıyorum

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Üniversite öğrencisiyim; odamda tek kalıyorum... çook kitap okuyorum. Sessizliği seviyorum... Ne zaman ya bir Kuran-ı Kerimden bir ayet duysam, içimde bir ürperti başlıyor. Besmeleyi bende duysam başkası da söylese ensemde bir şeyleri yukarıya doğru çekildiğini hissediyorum. ve ondan sonra rahatlıyorum. Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı??
  Bu söylediğin durum ruhani varlıkların enseni ellemesi değildir.
  Kur'an okunurken, etkilenmek/huzur bulmak, mümin için gayet normal bir durum.

  2. Müminler ancak, Allah anıldığı zaman yürekleri titreyen, kendilerine Allah'ın âyetleri okunduğunda imanlarını artıran ve yalnız Rablerine dayanıp güvenen kimselerdir. 3. Onlar namazlarını dosdoğru kılan ve kendilerine rızık olarak verdiğimizden (Allah yolunda) harcayan kimselerdir.4. İşte onlar gerçek müminlerdir. Onlar için Rableri katında nice dereceler, bağışlanma ve tükenmez bir rızık vardır. (enfal süresi)

  ___________________
  Süleyman kardeş sana tavsiyem, mümkün olduğu sürece hiçbir zaman yalnız kalma. ne demişler atalarımız: "Yalnız insan, kayıp insandır".
  Odanda kimsenin olmasını isteyebilirsin ama enzından evde birileri olsun.

+ Yorum Gönder
ruhani varlıkların görüntüleri,  ruhani varlıklardan korunmak için dua