+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kıskançlık'tan kurtulabilmek için bir dua varmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Kıskançlık'tan kurtulabilmek için bir dua varmı?

  Reklam  Yorum: Kıskançlık'tan kurtulabilmek için bir dua varmı? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Kıskançlık'tan kurtulabilmek için bir dua varmı?
  Eşlerini kıskanan bayanlara yazıyorum ,bir dönem bende de vardı hatta eşim gozuylede olsa aldatıyor mu psikolojisine burunmustum ama bunu iki kelime ile astım.Cok zeki bir arkasında şunu söyledi kendine güven ,bu kelime ile hayatım değişti artık eskisi gibi eşimi kiskanmiyorum hemen şunu dusunuyorum önce kendine güven ,aldatanda kendini aldatır umrunda değil.tabi üzerime düşen vazifeleri yapmaktan kacmiyorum,ilgi sevgi,bakim....

 2. Misafir

  Yorum: Kıskançlık'tan kurtulabilmek için bir dua varmı?


  Reklam


  3 senelik evliyim. 2 yasinda çok tatli ve akilli bir oğlum var. Ben de Çok kiskancim esimi asiri derece de kiskaniyorum. Evliliğimi cok yıprattı. Keza kendimi de oyle. Iç huzurum yok esimde huzursuz onuda biliyorum. Sürekli kavga ediyoruz. Şüpheci davranıyorum. Beni aldattığını düşünüyorum. Ama kurana el bastı yemin etti oyle bisi olmadığına. İnanmak istiyorum Çünkü Allahin kelami üzerine yemin etti. Güzel de bi bayanim esim Cokta çekici degil ama yinede kiskaniyorum. Evliliğim bitmek üzere ne olur dua istiyorum sizlerden . Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kıskançlıktan kurtulmak için dua,  kıskançlık için dua,  kıskançlık duası,  kıskançlıktan kurtulma duası,  kıskançlık için okunacak dua,  kıskançlıktan kurtulmak için okunacak dua,  kiskanclik duasi