+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hz. Mehdinin Gelişi çok Yakındır ( Gelmiş De Olabilir) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. omer17788
  Üye
  Reklam

  Hz. Mehdinin Gelişi çok Yakındır ( Gelmiş De Olabilir)

  Reklam

  Hz. Mehdinin Gelişi çok Yakındır ( Gelmiş De Olabilir) Mumsema Size çok Merak Ettiğim Bir şey Soracağım. Hz. Mehdinin Geleceği Kesin Bir şeydi. Hatta Gelişi çok Yakındır ( Gelmiş De Olabilir). Peki Hz. Mehdi Bizim Gibi Bir Bebek Olarak Mı Dünyaya Gelecektir Yoksa Başka Bir şekilde Mi???????????????

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Hz. Mehdinin Gelişi


  Reklam


  Zahmet edip geçmişte açtığın konularına bakmazmısın kardeş?
  aynı başlıkta defalarca aynı konuyu açtın. kimini sildik kiminin başlığını değiştirdik.


  Hz. Mehdinin Gelişi

  İmam Mehdi hakkında geniş bilgi

  Hz. Mehdi'nin Cemaati (yardımcılarının sayısı)

  HZ. MEHDİ

  Hz. Mehdinin Geliş Tarihi

 3. Rüyet-iTaksîr
  Üye
  Kardes kusura bakmada hakikaten Hz.Mehdi a.s. ile ilgili cok konu acilmis senin tarafindan. Bu konuyu bu kadar cok dusunme cikinca yada cikarsa goruruz Insallah. Hz.Mehdi a.s. den once deccal var sen onun hakkinda arstirma yapsan daha iyi olur gibime geliyor. Yinede sen bilirsin..

 4. abdullahbiri1
  Üye
  Bu konuyu bu kadar cok dusunme cikinca yada cikarsa goruruz
  yada çıkarsa yanlış bir kelime oldu .biz görürüz veya göremeyiz ama çıkacağına imanımız var.

 5. Rüyet-iTaksîr
  Üye
  Ben iki kelimeyide gelicek icin kullanmistim dogrudur biraz eksik bir kelime olmus...

 6. omer17788
  Üye
  insan merak edince araştırmadan edemiyor. evet hep hz mehdiyi araştırıyorum. çünkü gelişini ve gelişinin benim yaşadığım tarihe gelmesini çok istiyorum. Biliyormusunuz bu sene ilk defa merak ettiğim soruları internetten araştırıyor ve sorularımı ilk defa internete yazıyorum. Çünkü geçen seneye kadar her sorumu kendisine yönelttiğim bir dedem vardı. fakat o şu anda hasta ve felçli. 12 yıl boyunca arabistanda ve mısırda eğitim gördüğünden en güvendiğim kişiydi. o şu anda sorularıma cevap veremeyecek durumda olduğu için internete yöneldim. hz. mehdi konusunda eğer 100 konuda açsam lütfen hoşgörün hepsi merakımdan çünkü...

 7. Hoca
  erimeye devam...
  100 konuda açsam lütfen hoşgörün hepsi merakımdan çünkü..
  konu açabilirsin tabiki hemde yüzelerce konu aç ama mutlaka başlığı ve içeriği mutlaka farklı olsun. yoksa sen bizi hoş gör çünkü çöpe atılacak!

+ Yorum Gönder
mehdinin gelişi,  hz mehdinin gelişi