+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevgili hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. zikir99
  Üye
  Reklam

  Sevgili hakkında

  Reklam

  Sevgili hakkında Mumsema ..Hocam cuma geceniz mübarek olsun ..Benim 4 senenlik bir ilşkim vardı ...Ama her nedense sevdiğim dediğim kız artık beni istemiyor ...iki aydır çok bunalıyorum ...iki ay önce benden ayrıldı ben ise ona hakkımı helal etmek istemiyorum benim ondan hakkım varmıdır ...Aslında ben kötü bir insan değilim beni yanlış anlamayın ne olur ....Bana iki aydır dünyamı zindan eden bir insana verilecek en büyük ceza hakkın haram edilmesi değilmidir ..

 2. OGOG
  AZA

  --->: sevgili hakkında


  Reklam


  Bu işlerde şeytan adamı top gibi oynar ve başına büyük felaketler getirir.

  Bu işlerde flört tipi arkadaşlıklar büyük bir günahtır, büyük bir beladır.

  Evlenme niyeti olan kimseler için uygun ölçüler içinde, birbirlerini tanıma imkanı vardır, ölçünün fazlası çok şiddetli musibet sıkıntı getirir.

  Efendimiz'in (as) da bir izdivaç teklifi reddedilmiş, o ise en ufak bir ısrarda bulunmamıştır. Teklifi reddeden hanım bir süre sonra hatasını anlayıp haber gönderdiğinde Efendimiz, "başka örtü ile örtündük" demiştir.

  Eskiler güzel söylemiş, "bu işlerde kolay olanda hayır vardır, zor olan ise bereketsizdir ısrar etmeyiniz."

 3. islamdostu
  hizmetkar
  hakkın falan yok. hak varsa oda ikiniz Allah hakkına geçtiniz tövbe ediniz.
  OGOG diline salık
  Hocam cuma geceniz mübarek olsun ..Benim 4 senenlik bir ilşkim vardı ...Ama her nedense sevdiğim dediğim kız artık beni istemiyor ...iki aydır çok bunalıyorum ...iki ay önce benden ayrıldı ben ise ona hakkımı helal etmek istemiyorum benim ondan hakkım varmıdır ...Aslında ben kötü bir insan değilim beni yanlış anlamayın ne olur ....Bana iki aydır dünyamı zindan eden bir insana verilecek en büyük ceza hakkın haram edilmesi değilmidir ..


 4. zikir99
  Üye
  Cevaplarınız için çok sağolasınız ama benim sevdiğim kızla gönül eğlendirme gibi bir niyetim asla yoktu olmazda.Ben ALLAH(c.c) nin izni ile evlenmeyi istiyordum ama olmadı.Zaten gönül eğlendirip kimsenin ahını alamam hayırlı sahurlar kardeşlerim.

+ Yorum Gönder