+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ölümden sonraki hayatı inkar edenlere güzel bir olay / kıssa/ misal Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. almanyali67
  Devamlı Üye
  Reklam

  Ölümden sonraki hayatı inkar edenlere güzel bir olay / kıssa/ misal

  Reklam

  Ölümden sonraki hayatı inkar edenlere güzel bir olay / kıssa/ misal Mumsema sorum var ins...> burada mumsema sitemizde cok güzel bir paylasim okumustum ama tam konu basligini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim (anne karninda cocuk) buna benzer baslik amma ben bulamadim yardimci olan lardan Allah cc razi olsun simdiden tskk ederim saygilarimla...yani bir ibret verici yazi idi annen karninda olan ikiz bebelerden bahsediyordu aklimda kaldigi kadar (inkar ´cilara) güzel bir cevap idi lütfen ins.. yardimci olursaniz o yaziyi kopyalayip yazici cikarmak istiyordum ve es dostlarla paylasmak isterdim HAYIRLI RAMAZAN´LAR DILERIM SELAMUN ALEYKUM v..v..

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  --->: sorum var ins...


  Reklam


  Kardeş, başlıklar mutlaka konu içeriğine uymalı. bir sorum var şeklinde olmamalıdır.
  biraz daha içeriğini yazarsan bulabilriiz  http://www.mumsema.com/islamda-egiti...da-egitim.html

  http://www.mumsema.com/namazla-ilgil...ada-namaz.html

  http://www.mumsema.com/genel-resimle...e-buyumek.html

 3. almanyali67
  Devamlı Üye
  benim yazmis oldugum konu dünya> ötesini (Ahireti) inkar edenler hakkindacok güzel bir hikaye idi ikiz cocuk anne karninda gibi ama gercekten basligi aklima gelmedigi icin yardim istedim belki yazan sahis yardimimiza kosarins.. tekrar söylüyorum bu konu (görmedigine inanmayanlar) hakkinda, örnek; ((hikayenin icinde anne karninda dünyayi nasil görmeden inanmasi gibi yazi uzun uzadiya gidiyor nasil anlatsam?))

 4. şaf_ak
  ...MüPteLaNıM...

 5. almanyali67
  Devamlı Üye
  selamun aleykum v..v..evet aynen aradigim yazi, Allah cc hepinizden razi olsun selamun aleykum v..v..

+ Yorum Gönder