+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Diş kanaması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sevgiii
  Devamlı Üye
  Reklam

  Diş kanaması

  Reklam

  Diş kanaması Mumsema selamun aleyküm,benim diş etlerimde sorun var çoğu zaman tükürdüğümde kanadığını farkediyorum ama tam kırmızı değil tükrüğümle karışık ben belkide tükürmediğimde yutuyorum kan tadını almıyorum yada anlamıyorum benim orucum bozuluyormu?bide abdest alırken ağzımda su kalmasındiye habire tükürüyorum ozamanda tüğürüğümle karışı kan çıkıyor abdestim olmuyormu.çok korkuyorum abdest alırken ağzıma boğazıma su kaçaçak diye.

 2. sultans
  Devamlı Üye

  --->: diş kanaması


  Reklam


  valla aynı durum benimde başımdaydı. diş değilde diş eti kanaması ,, bu yüzden bir kaç kere abdesti yenilediğim oluyordu fakat eski adetlere başvurunca bu sorun ortadan kalktı Allaha şükürler olsun yapacağınız tek şey,ağzınıza bir miktar tuz alıp beklemek iki dk yeter.sonra ağzınızı çalkalayın kanın yok olduğunu göreceksiniz...

 3. sevgiii
  Devamlı Üye
  teşekkür ederim arkadaşım.her akşammı yapıcam bunu

 4. şaf_ak
  ...MüPteLaNıM...
  tuzdan önce bi doktora gidin bence

  diş ve diş eti hastalıkları bütün vucudun sağlığını etkiliyor...

 5. sultans
  Devamlı Üye
  her işte doktora koşsaydık kimbilir doktorlar ne dertler yakıştırırdı bizlere Allah'a şükürler olsun biz kendi kendimizin doktoru olduk .bu sadece basit bir dişeti kanaması ..ben 3 veya 4 kere abdest yeniliyordum ama annelerimizin,büyüklerinden öncelerden duydukları bir miktar tuz herşeyi çözümlüyor. Sen istersen doktora git benim söylediğimi yapman şart değil..
  Sevgii sana gelince canım tuzu kanayan yere bastır biraz bekle kanama kesilecektir sende abdestini alacak ve tükürdüğünde kanın gelmediğini göreceksin ..

 6. sevgiii
  Devamlı Üye
  s.a.teşekkürler ablacığım.

+ Yorum Gönder