+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ramazan ayına dair sizde sohbetler kıssalar yada ramazanı anlatan konusmalar mp3 Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. okyanus_19
  Üye
  Reklam

  Ramazan ayına dair sizde sohbetler kıssalar yada ramazanı anlatan konusmalar mp3

  Reklam

  Ramazan ayına dair sizde sohbetler kıssalar yada ramazanı anlatan konusmalar mp3 Mumsema selamun aleykum arkadaşlar benim bir ricam var ramazan ayına dair sizde sohbetler kıssalar yada ramazanı anlatan konusmalar her ne varsa mp3 sesli siteye eklermisiniz acil ihtiyacım var ve birde sesli mp3 leri alamıyorum ses yok anlamadım ..şimdiden ALLAH c.c. razı olsun....

 2. esin-ti
  ♥• ραyLαşмακ güzéLdiя •♥

  --->: mümkünse lütfen.....acil...


  Reklam


  6. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" ve cezalandırılır.


 3. okyanus_19
  Üye
  bir hatamı yaptım anlamadım ama kasıtlı yapılan bir şey yok emin olabilirsiniz dini bir radyoda dj ve dini sesli sohbet,ezgi,ilahilere ihtiyacım vardı burdayım sitede yeniyim tam anlayamadım siteyi hakkınızı helal edin eger silinmesi gerekiyorsa silin kardeş..

  Şem'a kardeş ALLAH c.c. ebeden ve daimen razı olsun .

 4. Hoca
  erimeye devam...
  selamun aleykum arkadaşlar benim bir ricam var ramazan ayına dair sizde sohbetler kıssalar yada ramazanı anlatan konusmalar her ne varsa mp3 sesli siteye eklermisiniz acil ihtiyacım var ve birde sesli mp3 leri alamıyorum ses yok anlamadım ..şimdiden ALLAH c.c. razı olsun....
  Timurtaş Hoca
  vaaz konusu: Ramazanda Nefis Muhasebesi mp3 sesli


  bir hatamı yaptım anlamadım ama kasıtlı yapılan bir şey yok emin olabilirsiniz
  hata vardı ama değiştirilmiş. konu başlıkları "yardım" "acil yardım" şeklinde yazılması yasak. başlık konu içeriğini ifade etmeli.
  bundan sonra konu açınca dikkat edersin kardeş.

 5. okyanus_19
  Üye
  mum kardeş Rabbim sizden ebeden ve daimen razı olsun sevdigi insanlara arkadaş eylesin insALLAH indiriyorum daha varsa eklemenide rice ederim ...

 6. Hoca
  erimeye devam...
  mum kardeş Rabbim sizden ebeden ve daimen razı olsun sevdigi insanlara arkadaş eylesin insALLAH indiriyorum daha varsa eklemenide rice ederim .
  amin ecmain. buyur: Ramazani Ayini idrak.mp3 İNDİR


  http://www.speedyshare.com/754726179.html

+ Yorum Gönder