+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bayanlar pantolonla namaz kılabilirler mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Hiss1
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: bayanlar pantolonla namaz kılabilirler mi:?

  Reklam  Cevap: bayanlar pantolonla namaz kılabilirler mi:? isimli konu Mumsema.com Cevap: bayanlar pantolonla namaz kılabilirler mi:?
  Aaah ah. Herkes girdi birbirine, şeytanın oyununa geldiniz belki de. Bir daha bu siteye girmeyeceğim ne demek? Kin, düşmanlık ve alınganlık. Üstelik din kardeşlerimize. Yakışıyor mu?

 2. EarthQuake®
  Yolcu

  Cevap: bayanlar pantolonla namaz kılabilirler mi:?


  Reklam


  Earthouke,,
  cenazenizi yıkarlarkende kapatırsınız onunuzu ve arkanızı elınızle...
  bir psikologa ihtıyacınız var bence tüm samimiyetimle söylüyorum
  Ben size yapılması hoş olan şeyleri dile getirdim, uyarsınız veya uymazsınız, olmadı çıplak dolaşırsınız, bu sizin sorununuz. Edep ve haya her zaman insanın yararınadır. İşinize gelmeyen şeyleri söyledik diye psikoloğa sevk ettiniz, teşekkürler.

 3. islamyolu
  Emekli
  cenazenizi yıkarlarkende kapatırsınız onunuzu ve arkanızı elınızle...
  bir psikologa ihtıyacınız var bence tüm samimiyetimle söylüyorum  dualarımda bırazcık kalbınıze merhamet ıstıcem ve hosgoru bırazda sızler ıcın sufilik..

  bırdahada bu konuda yazmıyorum bu siteyede girmeyeceğim çünkü sizler insanı uzaklaştırıyorsunuz.. allah herkese verdıgı aklı kullanmayı nasıp etsın
  sızede selametle
  sen evvela hadisleri inkar etmem diyorsun. sonrada bizden pantolunla giyebilirsin. sözlerini bekliyorsun. bizde sana taviz vermedigimiz için bu siteden gidiyorsun. gitmende bizim için bir sakınca yok. Ama tekrar diyorum pantolunla Kılma. Namazdır bu ya oyunmu oynuyoırsun. pantolunla Kılabilirmiyim. bilmem onla kılabilirmiyim gibi laflar edilirmi. Erkekler bile o dar pantolunla kılması iyi birşey degil diyorum. Sende Anlayana sivri sinek saz diyorsun. peki ne demek istedigini biz anlayamıyormuyuz. Cenazeyi bile çıplak yıkamazsınız diyorsun. Sen banyodaki o meseleden dolayı. Dikkat et banyo Tuvalet gibi yerler cinlerin Yuvası. bundada Fıkıh Alimlerimiz Hadislere bakarak dolu yorumlar yapmıştır. ben sana neyi anlatsam boş aslında. çünkü sen Sineğin vızlamasına geleceksin en sonunda. tamam pantolunla namaz kılabilirsin. Kot pantolunlada namaz kılabilirsin Ama üstüne Etek giymek şartı ile. bari burada kapatalım konuyu


 4. Misafir
  Teşekkür ederim maidee içim rahatladı. Bende senin gibi düşünüyorum. ALLAH inşallah herkesin ibadetini kabul eder. Bana göre en sevgiliyle buluşurken en temiz ve en güzel elbiseyle gitmektir şekli (abartılı olmadan) nasıl olursa olsun diye düşünüyorum. Bırakın herkes ibadetini yapsın kabülü veya kabülsüzlüğü yüce yaradana aittir.

 5. Misafir
  İyi o zaman bırakalım millet çıplak namaz kılsın kabul edecek olan Allah değil mi ne kadar saçma bir zihniyet, Allah'ın emirleri, dinimiz senin benim düşüncemize göre şekillenmemiştir.

 6. Wakabayashi
  Devamlı Üye
  Kızlar eğilirken pantolon ile vücut hatları ortaya çıkar olmaz pantolon varsada üzerine dizlere kadar etek gibi bişe var ismş neydi unuttum o olur bak pantolunun üstüne giyorlar ondan işte

 7. Misafir
  Dizinize kadar bol bi tunik giyyin olur fakat tesettür kolay bir iş değildir malesef

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
pantolonla namaz,  kadınlar pantolonla namaz kılabilir mi,  bayanlar pantolonla namaz kılabilir mi,  pantolonla namaz kilinirmi,  Bayan pantolonla namaz kılabilir mi,  kadınlar pantolonla namaz kılabilirler mi,  pantolonla namaz kılınır mı