+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Harcama Yapmaları Doğrumu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hatuntasar
  Üye
  Reklam

  Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Harcama Yapmaları Doğrumu

  Reklam

  Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Harcama Yapmaları Doğrumu Mumsema Ben Bir Soru Sormak istiyorum Malumunuz Yaz Aylarındayız Birçok Müslüman Kardeşimiz Tatile çıkıyor Kendi Bütçelerine Göre Plan Yapıp Tatile Gidiyorlar. Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Bir Harcama Yapmaları Doğrumudur Ben şüphe Içindeyim Bu Konuda Acıklama Yaparsanız Sevinirim Arkadaşlar .Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun Selamlar.

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Harcama Yapmaları D


  Reklam


  Ben Bir Soru Sormak istiyorum Malumunuz Yaz Aylarındayız Birçok Müslüman Kardeşimiz Tatile çıkıyor Kendi Bütçelerine Göre Plan Yapıp Tatile Gidiyorlar. Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkıp Ekstra Bir Harcama Yapmaları Doğrumudur Ben şüphe Içindeyim Bu Konuda Acıklama Yaparsanız Sevinirim Arkadaşlar .Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun Selamlar.
  kardeş tatillere gitmeyip, muhtaç olan kardeşlere yadım etmek elbete takvadır/en hayırlı yoldur. ama gidenlerde, islami ölçülere uydukça sorun olmaz.


  Tatil Atalet (mi)

  İslam kültüründe tatilin anlamı nedir? Tatil müslümanlar için gerekli midir?

  Bayramlar Tatil Günleri Değildir

  Islamda Tatil Ve Istirahat

  İslamda tatil var mı?

  Tadil mi Tatil mi?

  İslam’da Tatil: Çalışarak Dinlenme

 3. meryemgül1
  ~~Medinenin Gülü ~~
  hocam söylediğinize bende katılıyorum Birçok Müslümanların Ihtiyaçları Varken Tatile çıkmaları bana göre de uygun değildir Allah razı olsun

+ Yorum Gönder