+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kabir ziyareti esnasında Peygamberimiz (sav) Kuran okumuş mudur? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Kabir ziyareti esnasında Peygamberimiz (sav) Kuran okumuş mudur?

  Reklam  Cevap: Kabir ziyareti esnasında Peygamberimiz (sav) Kuran okumuş mudur? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Kabir ziyareti esnasında Peygamberimiz (sav) Kuran okumuş mudur?
  Yukarıdaki yazıda peygamber ve sahabeler mezarlık ziyaretlerinde kuran okuduğuna dair bir rivayet yok diyorsunuz alttaki yazıda ise bediuzzamanın görüşlerine göre peygamber adına rivayetler sıralanmış bu peygamberimiz yapılan bir iftira değil midir..ve de kurana göre çelişki kitabımın sen kabirdekilere işttiremessin diyor....

 2. Misafir

  Yorum: Kabir ziyareti esnasında Peygamberimiz (sav) Kuran okumuş mudur?


  Reklam


  Peygamberimizin hayatında ölülere yasin okuma gibi bir uygulaması yokken, nasıl oluyorda ölülerinize okuyun diyor? O ölülere derken, kalbi ölü, hasta, vs gibi olanlara söylüyor. Kur an in ölüye hiç bir faydası yoktur. Biraz daha açayım, bu dünyada herkes kendi hatim i ile gider. Ve bu dünyada adam gibi insan gibi yaşamayanlar bu hurafelerin arkasına sığınarak oradan yırtmaya çalışıyorlar. Boşuna kimse kendi kendini aldatmasin.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
peygamberimizin kabir ziyareti,  peygamber efendimizin kabir ziyareti,  peygamber efendimiz kabirde nasıl dua ederdi,  peygamberimizin mezar ziyareti,  Peygamber efendimiz kabir ziyareti,  peygamberimiz kabir ziyareti,  peygamberimiz ölülere kuran okumuş mudur