+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Deccal Kudüstemi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ziyad Şafi
  Devamlı devama Devam :)
  Reklam

  Deccal Kudüstemi ?

  Reklam

  Deccal Kudüstemi ? Mumsema Deccal kudüstemi ? ya deccalin sessizce planlar yapdığını duydum , artık şaytani oyunlarına başladığı geçekmi ? artık küdüse mescidi aksanın altında yapılan kazılar esnasında deccale yerin altında (mescidin altında) bir yer yapıldığını duydum bu gerçekmi ? böyle bir şey olurmu yani duyunca şok oldum !

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Deccal Kudüstemi ?


  Reklam


  Deccal kudüstemi ? ya deccalin sessizce planlar yapdığını duydum , artık şaytani oyunlarına başladığı geçekmi ? artık küdüse mescidi aksanın altında yapılan kazılar esnasında deccale yerin altında (mescidin altında) bir yer yapıldığını duydum bu gerçekmi ? böyle bir şey olurmu yani duyunca şok oldum !
  neye dayanarak bunu uydurmuşlar ama deccaller heryeri sarmış, görmemek için gözleri değil kalbi kör olmak lazım!!!
  "newbahar/rehberi avam" diye farsça bir kitap okumuştum 15 sene önce, o kitapta isfahan şehrinden çıkacak yazıyordu
  Rabbim deccallerin şerrinden korusun

 3. Ziyad Şafi
  Devamlı devama Devam :)
  deccaller heryeri sarmış, görmemek için gözleri değil kalbi kör olmak lazım!!!
  evet hocam doğru dediniz ! Allah razı olsun...

 4. iliman
  ilim+iman
  en basta "deccal" nedir ? illaki bi yaratikmi olmasi lazim? geçen bir programda bir profesor deccal'i tek gôzû kapali yani Allah inanci olmayan bilim'e benzetti...

 5. _RÜYA_
  Üye
  ben şeytan bu sete çok kızacak kitabında okuduğuma göre deccal tek gözlü bi yaratık olduğu ve yer altından zuhur edip allahlık iddasında bulunup ve insanları gerçekten etkileyebilecek durumlarıda yapacağı ayrıca ona inananların alnında bir siyah mühür olacağı yazıyordu.ayrıca kıyamet alametlerindede deccal yer almakta ve küçük alametlerin hepsi zuhur etmiş durumda zaten büyük alametlerden bikaçı kaldı tabiki kıyametin zamanını ancak yüceler yücesi RABBİM bilir.

 6. _RÜYA_
  Üye
  ahir zamanda yalancı petgamberler türeyecek diye kuranı kerimde zaten geçiyor.yalancı hocalar.sabah programlarına çıkıp popüler zengin nasıl isterse dini öyle yorumlar oldu helede yaşar nuri öztürk zinadan bilmemneden bahsediyor eşini aldatıyor.zekeriya beyaz dinden fetva veriyor otel odalarındaismini bile anmak istemediğim cdler alıp seyrediyor tabi bütün hocalar için demiyorum ama böyleleride varki bizleri bildiğimizdende ediyor arkadaşlar kuranı kerimi okuyun meallerini okuyun zamanla rabbimin yardımıyla kendi kendinize idrak etmeye başlayacaksınızdır zaten.tvde çıkıyor yok cennet cehennem dünyadaymış yok kıyamet şuzaman kopacakmış ya arkadaşlar peygamber efendimize bile kıyametin nezaman kopacağı bildirilmemiştir.insanlar iyice zıvanadan çıkmış ayrıca deccal isfahan şehrinde çıkacağı gibi tüm insanlarada görünecek imanlarını zedelemek için biçok akıl almaz şeyler yapacak hatta insanların ona inanmalarını sağlamak için ölüyü bile dirilteceği belirtilmektedir.rabbim güzel amellerle salih amellerle ona kavuşmayı nasip etsin inşallah

 7. didabra
  Üye
  deccalin kuduste kayaliklara saklandigini ve Hz. Isa`nin Mehdinin arkasinda namaz kilacagini ve mescidin kapisinin acil diginda karsisinda deccalin belirecegini ve bu mescidinde kuduste bir mescid oldugunu okumustum ama kaynak veremiyorum.

 8. -UGUR-
  Emekli
  Arkadaslar öncelikle Deccal kesinlikle bilgisayar televizyon gibi aletler cihazlar degildir. çünkü bunu öyle kabul edersek 100 lerce hadisi çöpe atmış sayılacagız..

  deccal şuanda yaşıyor şuanda sağ dır.. alnında arapca KE FE RE yazısı yazacak.. peygamber efendimizin emridir. mutlaka cocuklarınıza deccal fitnesini anlatın diyor. deccal suanda yaşıyor. ve bir adada. imtihan için sınav için Allah kıyamete yakın zamanda gönderecek daha bir çok hadis var

 9. ehli-sunnet
  Feseyekfikehumullah
  Bu ada nerde acaba ?
  Uçakla gemiyle saldıralım

+ Yorum Gönder