+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Muhsin Yazıcıoğlu Madımak Oteli Olaynın sorumlusu muu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. eakar
  Üye
  Reklam

  Muhsin Yazıcıoğlu Madımak Oteli Olaynın sorumlusu muu?

  Reklam

  Muhsin Yazıcıoğlu Madımak Oteli Olaynın sorumlusu muu? Mumsema Ewet okulda duyduğum kadarıyla Madımak Otelinde ki olayların sorumlusuymuş ve Muhsin Yazıcıoğlu yakmış oteli bi kitaptada yazıyordu Allah rahmet eylesin sonuçta öldü ölünün arkadasından da böle konuşmak istemiyorum sadece bir soru?

 2. Sükut-u Leyl
  Devamlı Üye

  --->: Muhsin Yazıcıoğlu Madımak Oteli Olaynın sorumlusu muu?


  Reklam


  dogruyu bilen Allahdir zan etmekle elimize birsey gecmez
  bugün ölüm haberlerini almisken böyle bir soru ve böyle bir konusma yapilmasi kanatimce yanlisdir.
  herkes yaptigini Allahu Tealaya hesap verecektir.
  Rabbim Muhsin Yaziciogluna ve diyerlerine rahmet etsin.

  Rabbim bizleri affetsin.

 3. esrasahin
  Üye
  Muhsin Yazıcıoğlu Allahın Rahmetine Kavuşmuştur.ve Binlerce Kişiyi Yasa Boğmuştur.bu Tür Haberler çıkacaktır Elbette.çünkü ölünün Ardından Konuşmak Kolaydır.nedenmi,kendini Savunamaz Bu Sebeple....sizlerden Ricam Bukadar Sevenini üzmemek Adına Ve Rahmetlinin Rahat Uyuması Adına Butür Asılsız Haberleri Ciddiye Almayın.

 4. muhasebeci
  Emekli
  madımak otelini bilmiyorum ama 1978 bahçelievler katliamında falan adı gecenlerden
  hayatını okursanız zaten bıkac noktada anlarsınız nasıl bı yasamı oldugunu
  ama yınede bız allah rahmet eylesın dıyelım allahtan baska kımse bılemez sonumuzu

 5. zeynepirfan
  Kıdemli Üye
  Allah rahmet eylesin

 6. Sedanur
  Sedanur
  Ewet okulda duyduğum kadarıyla Madımak Otelinde ki olayların sorumlusuymuş ve Muhsin Yazıcıoğlu yakmış oteli bi kitaptada yazıyordu Allah rahmet eylesin sonuçta öldü ölünün arkadasından da böle konuşmak istemiyorum sadece bir soru?
  bunu söyleyenlerin ölmeden önce niye sesleri çıkmamış...
  Allah cc rahmet eylesin
  Doğruyu yalnız Allah bilir...

 7. suskun halil
  Üye
  ALLAH doğruları zaten biliyo bir ölünün arkasından konuşmak bizlere yakışmaz ALLAH (CC) rahmet eylesin

 8. eylül_05
  Devamlı Üye
  Ölen kişinin ardından konuşmak ve faili meçhulleri ölene yıkmak ne kadar kolay. Yapmayın arkadaşlar. Muhsin Yazcıoğlu yeri doldurulamayacak değerde bir kişiydi. Nitekim cenazesi de yalnız benim değil milyonların böyle düşündüğünün kanıtı şeklinde oldu. Ona çamur atanlar kendi çamurlarını sıçratıyor.
  Onun gibiler kolay yetişmiyor Rabbim mekanını cennet etsin...

 9. mematii
  Emekli
  eakar'dan alıntı:

  Ewet okulda duyduğum kadarıyla Madımak Otelinde ki olayların sorumlusuymuş ve Muhsin Yazıcıoğlu yakmış oteli bi kitaptada yazıyordu. Allah rahmet eylesin sonuçta öldü ölünün arkadasından da böle konuşmak istemiyorum sadece bir soru?

  Hani derler ya, delinin biri bir kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.. Bu da öyle birşey olmuş..

  Kardeşim, Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivas olaylarıyla uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur! Hatta Sivas olayları mahkemeye taşındığında yargı aşamasının hiçbir yerinde Rahmetli Yazıcıoğlu'nun adı sanı dahi geçmemektedir. Kendisinin Sivaslı olması, bu olayların arkasında kendisinin olduğu anlamına mı gelir sizce? Bu haberi nerden duymuş iseniz tamamen asılsız bir haberdir ve hiçbir ciddi tutarlı bir yanı bulunmamaktadır! ilk kez bu ithamı da burada duyuyorum, hayret!..

  Sivas Olaylarının ve ülkemizdeki diğer karanlık olayların içyüzünü gerçekten öğrenmek işstiyorsanız, halen sürmekte olan "ERGENEKON" terör örgütüne yöneltilen suçlamalara birgöz atınız derim size. Çünkü Ergenekon dosyasının içerisinde bu bahsettiğiniz Sivas olayları da mevcuttur ve bütün bu tartışılan olayların arkasında bu örgütün parmağı olduğu tutanaklara kadar girmiştir. Yani bütün bunların hepsi derin devlet- ergenekon ilişkileri içerisinde değerlendirilmelidir.. Çünkü doğrusu budur..

  Son olarak, bu şekilde kaynağından emin olmadığımız "bi kitapta okumuştum" türünden aslı astarı olmayan taraflı yayınlarla, büyük bir dava adamının arkasından bu şekilde konuşmak en azından onun aziz hatırasına saygısızlıktır!. Böyle asılsız bir haberin buraya taşınması ve onu yakından tanımayanların kafasında "acaba?" diye bir soru işareti getirmesi dahi yeterince vahimdir.. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu önemli bir dava adamı olduğu için elbette sevenleri kadar, Onu sevmeyen bir takım karanlık odakların da olduğunu gözden uzak tutmayalım. Doğrusunu araştırmadan her duyduğumuz habere inanmayalım inş. Dua ile..


  http://www.samanyoluhaber.com/haber-141028.html

 10. uSTa
  Devamlı Üye
  Herşeyin en iyisini ve en doğrusunu Allah c.c bilir....

 11. mematii
  Emekli
  Amenna ve saddâkna!..

 12. MKara
  Emekli

  Reklam


  bu olay ergenekon işidir.

+ Yorum Gönder
muhsin yazıcıoğlu madımak