+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dini sorularıma cevap arıyorum yardım edermisiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. _TAKVA_
  Üye
  Reklam

  Dini sorularıma cevap arıyorum yardım edermisiniz?

  Reklam

  Dini sorularıma cevap arıyorum yardım edermisiniz? Mumsema yakın çevremde tanıdığım biri var bazan öyle şeyler söylüyor ki(islami konularda) ne cevap vereceğimi şaşırıyorum.inanın ağladığım oluyor yeterli bilgiye sahip değilim ki bu yüzden yanlış bişiyler söylemekten korkuyorum rabbime sığınıyorum.Dilim döndüğünce anlatıyorum ama olmuyor Allah korusun kişi bu tarz konuşmalarla dinden çıkabiliyor onu da biliyorum,Ne olur yardım edin ne yapmam lazım ne söyleyim ne yapayım

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: cevap arıyorum


  Reklam


  her soruya yeni bir konu aç biz cevaplayalım inşallah. ama sadece sizden gelen sorular bölümüne.

  bu konuyu çocuklar bölümüne açmışsın, gözümüzden kaçar ve cevapsız kalır.

 3. _TAKVA_
  Üye
  peki ben nasıl yani nereye yazıcam bilmiyorum ki Aslında uzun zamandır sitenize giriyorum üyenizim yani

 4. Misafir
  Bundan 4 sene önce falandı. Biyerde otururken kolumda sigara dumanına benzer bi his duydum aldirmadim. Tekrar aynisi oldu baktim ve yeşil bi duman sanki kolumu sarmalıyor du. Korktum kolumda h.z ali'nin kılıcını gördüm korktum ve kacmaya basladim. Sonra bi yere oturdum ağlamaya basladim o an ayni sey tekrar oldu ve kılıcı tekrar gördüm bu sefer cesaretimi topladım ve sonunda ne olucağını izledim kılıç daha belirgin bi hale geldi sonra sanki biri kulağima fısıldayara bu kılıc hz. Alinin kılıcı dedi. Tekrar korktum ve kactim babami aradim gelip beni almasini söyledim geldi anlattim oda bana korkmamamı söyledi. Sence bu ne anlama geliyor. ?

+ Yorum Gönder