+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı

  Reklam  Cevap: Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı yedinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı
  İyi günler benim penisimden sıvı su gibi bir seyler geliyor idrar yapar ken gusül gerekir mi . Ama öncesinden cıplak resimlere bakıyorum ...

 2. klav
  Özel Üye

  Cevap: Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı


  Reklam


  Evet banyo yapmak zorundasın

 3. Misafir
  Sabah namazı kıldık tan sonra uyudum cinsel organınım sertleştirilmiş hissini aldim uyandim azıcık ıslak olmuş tu tekrar uyudum uyandiktan sonra pecete ye baktım az renkte sari di hafif bu günlerde çok oluyor pskilogim bozuldu artık böyle seyler görmek istemiyorum

 4. Misafir
  meraba hocam benim bi sorum olacaktı acaba sevdigimizin orasını burasını elersek oruç bozulur mu

 5. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Oruçlu biri bütün azalarıyla oruç tutmalıdır. Oruç aç ve susuz kalmak değildir. Bu hareketler fetva açısından orucu bozmaz ama ne sevap kalır artık onu Allah bilir.

 6. Misafir
  Görüntü veya düşünce gbi yollarla gelen sıvı nedir şehvetle ise ndr hissiz ise nedir yoksa görüntülere bakınca his önmli değil mi?

 7. Misafir
  Selamün aleykum hocam . Kişi eşinin cinsel bölgelerini ellediğinde gelen meziden dolayı kur'an-ı kerim okuyabilirmi ( çamaşırını ve organını yıkadıktan sonra )

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Mezi'nin hükmü tıpkı idrar gibidir ve namaz abdestini bozar. Bu durumda namaz abdesti yeniden alınması gerekir ve kirlenen yerin temizlenmesi gerekir.

 9. Misafir
  Nişanlım öpüştükten 1-2 saat sonra lavobadaya gittiğimde çamaşırı su renginde sümük gibi bişey vardı bu meni mi mezi mi

 10. emre
  Devamlı Üye
  Çok ileri gidilmemiş ise gelenin meni olması ihtimali azdır. zaten meni olsa soruya gerek kalmaz far ederdin. Gelen mezidir değen yerleri yıkamak yada değiştirmek gerekir. Gusül gerekmez. Nikahsız nişanlı ile öpüşmek haramdır. Zinadır.

 11. Misafir
  Benden mezi akti ama genede gusullu olup olmadığımdan emin degilim gusul alacak durumda da değilim ne yapacagim

  Mezi çıktı ve bulastigi yeri sildim ama vesvese biriyim namaz kiliyorum ayni elbiseyle aynı kıyafetle emin degilim acaba mezi gitti mi gitmedimi.

 12. AKA
  Üye

  Reklam


  Mezi gelince cenabet olmazsın yani gusül almana gerek yok. Kıyafetine değmiş ise değiştirmen gerekiyor.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
mezi nedir,  mezi,  mezi neden gelir,  mezi ne demektir,  mezi ne ,  mezi necis midir,  mezi nasıl gelir