+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İmam iskender mihr ali diye birisini tanıyor musunuz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: İmam iskender mihr ali diye birisini tanıyor musunuz?

  Reklam  Cevap: İmam iskender mihr ali diye birisini tanıyor musunuz? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Ben Nebi ve Resüllerin sonuncusuyum. Benden sonra Nebi ve Resül gelmeyecektir. "Hz. Muhammed (S.A.V)"

 2. Misafir

  Yorum: İmam iskender mihr ali diye birisini tanıyor musunuz?


  Reklam


  Hacet namazı mi, istihare namazı mi onu bile yanlış söylüyorsun . Bu adam sizi dinden imandan eder dikkatli olun , musluman olarak yaşamak istiyorsanız size Kur'ani Kerim yeter, biraz daha çalışın peygamber efendimizin hadisleri yeter....

 3. Okan
  Üye
  Arkadaşlardan biri bu adamin hayatini yazip gondermişte orda yaptigi kitaplarin isminide yazmiş kitaplarin birinin ismi cennete girmeye mani olan gizlenmiş ve saptirilmiş kur'an mealeri.bu ne demek oluyor anlamadim bu adam nasil resul.

  Ayrica biraz araştirma yaptim gidin youtubede videolarina bakin bu şerefsizin teki bi videoda haşa tovbe ALLAH'ı gördüğunu ALLAH'la konustugunu soyluyor ayrica buda fetonun adamiymis abdde evine baskin yapip belgeler falan ele gecirmisler.

  Yukardaki arkadaslardan biride istihare namazi kilip adamin nasil biri oldugunu ALLAH'tan ogrenin demiş bide efendi demiş bunaNe efendisi be ALLAH'ı gorup ALLAH'la konustugunu soyluyor bunun kacta kaci mantikli??ayrica kur'an hakkinda 7 tane sır biliyormuş neymiş acaba bu sırlar gelsin soylesinde inanalim.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
imam iskender ali mihr hangi tarikattan,  imam iskender ali mihr nerede yaşıyor,  mihr cemaati,  imam iskender ali mihr kimdir,  iskender ali mihr kimdir,  imam iskender ali mihr hangi tarikattan kimdir,  ali iskender mihr