+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gavurlardan nefret ediyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. midnitexpress
  Üye
  Reklam

  Gavurlardan nefret ediyorum

  Reklam

  Gavurlardan nefret ediyorum Mumsema ben artik bu abd nin islam i degistirme cabalarina ve onlarin irak ve suudi arabistan daki varligina dayanamiyorum.bu abd denen serefsiz,kultursuz,aptal,yahudi kuklasi hem islam dan nefret ediyor ve onunla dalga geciyor hemde onun petrolunu kullaniyor.suudi arabistandaki kral da boyle --------lere teslim olmus, tek kelime laf cikmiyor agzindan ne irak icin nede filistin icin. istese abd ye cok sey yaptirir ama ..ben bir musluman olarak o mubarek topraklar uzerinde hacliyi gormek istemiyorum,haclidan ve onun herseyinden nefret ediyorum,siz bu konuda ne dusunuyorsunuz?

 2. ßaran
  T.T.O.R.H.S.S.

  --->: gavurlardan nefret ediyorum


  Reklam 3. naqshi
  Devamlı Üye
  İslamı kötüleyen herkesten nefretediyorum... bu babam olsa dahi

 4. irem naz
  Devamlı Üye
  bence yanlış düşünüyosunuz inancı ne olursa olsun sonuçda insandır allah hayırlı kişilerle karşılaşdırsın amin

 5. cozum_bilisim
  Üye
  bismillahirrahmanirrahim.
  Şirk ve küfür ehlinden nefret etmek, on lara dâimi bir düşmanlık üzere olmak. İbrahim aleyhisselâm’ın çağlar ötesinden tüm küffâra karşı evrensel haykırışı gibi ×”..Beni yaratan ha riç, sizin tapmakta olduğunuz ilâhlardan kesin likle uzağım. O yaratan, beni hidâyete ulaştıra caktır”..Ø (zuhruf, 26-27) demektir, hissetmektir!..
  2- Kâfirleri sevmemek, onları dost edinmemek. Allahû Teâlâ: ×Ey iman edenler! Benim düşmanımı da sizin düşmanınızı da dostlar edinmeyin...Ø
  (Mümtehine, 1) buyurmaktadır.
  3- Küfür toplumunu herhangi bir zaruret olmadıkça, dinin emirlerini açıkça yapma imkânı bulunmadığı sürece yurt edinmeyip, terk etmek ve oraya gitmemek. Resûlullah (S.A.V.) :
  “Müşrikler arasında ikâmet eden müslümanlardan berîyim” (Sahihu’l-Cami, 146) buyurmuşlardır.

  vb. ayet ve hadisler vardır. ve bunların ışığında bir müslüman bunlardan hic bir sekilde medet umamaz. yalakalık yapamaz. Ama bizim müslümanlar bugün masallah ner bi naneyi yiyorlar.
  Rabbim hepimizi affetsin.
  Ama gerçek şu ki bir müslüman Allaha ve Rasulune (sav) iman etmeyen bir kafirden nefret etmelidir.
  Şöyle bir örnekle sonlandırayım.

  Evlilikten bir örnek vereyim. Olaya Kadın tarafından bakalım. Şimdi erkek içki içip hanımını dövüyor sebebsiz yere dayaklar baırmalar vs vs.. bu durumda bir kadın erkeğini sevebilir mi ? Aksine ondan nefret eder. İşte Allaha küfreden bir kafir de bu kategoridedir. Ama onun dısında bir kafirden nefret etmek size ne kazandırır ? Selam ve dua ile.. Cımanız Mübarek olsun

 6. MelihEyüp
  Allah'tan korkar
  Abi bende kinimi nefretimi kafirlere yansıtıyorum.Birde dini bilgisi olmayıpta(ailesi öğretmemiş)mürted olanlardan aşırı sinir alıyorum Bildiğiniz üzere akli baliğ olduğunda Allah ın zatı sıfatlarını bilmeyen Kelime tevhid i söylese dahi müslüman olmaz mürted olur.Çünkü kendini akıllı sanar dini birşeyi günah olduğu halde hayır saçma ya değildir der.(Bende öyleydim ama abi hiç bişey öğrenmek nasip olmadı bide böyle ülkede insan gözünü kolay açamıyor çok şükür doğru yolu bulduk.)Örnek vereyim fenerbahçe yi tutuyor diyorki alex i çok seviyorum yani kafir e hayranlık duyuyor.Henry gibi ribery gibi müslüman olan yabancı futbolcuları araştırmak lazım hemen kafirdir demek de riskli abi her yabancıya.Kafirler e bir an bile sevgi duymamak lazım bütün nefretini onun üzerine dök kalbinle ama tabi dıştan üzmiceksin çünkü müslümanı üzmekten daha çok günah kafir i üzmek.

  “İnandıktan sonra kâfir olan bir toplumu, Allah hiç yola getirir mi? Üstelik onlar o Elçi’nin doğru olduğuna şahit olmuşlar ve kendilerine açık belgeler de gelmiştir. Allah zalimler topluluğunu yola getirmez.

  Onlar var ya, onların cezası; Allah’ın, meleklerin ve bütün insanların lanetidir.

  Sürekli o lanet içinde kalırlar. Sıkıntıları hafifletilmez; onlara göz de açtırılmaz.

  Olup bitenden sonra tevbe edip durumunu düzeltmiş olanlar başka. Çünkü Allah çok bağışlar ve ikramı boldur.” (Al-i İmran 3/86-89)

+ Yorum Gönder