+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hatemül Evliya diye biri var mıdır? Hatemul evliya ne demektir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. eren52
  Üye
  Reklam

  Cevap: Hatemül Evliya diye biri var mıdır? Hatemul evliya ne demektir?

  Reklam  Cevap: Hatemül Evliya diye biri var mıdır? Hatemul evliya ne demektir? ile alakalı yazı mumsema.com Cevap: Hatemül Evliya diye biri var mıdır? Hatemul evliya ne demektir?
  Kardeşim öncelikle sorunda bi yanlışlık var onu düzeltelim Süleymanlılar (bende yurttalarında okuyorum söliyeyim) hatemül evliya demiyorlar çünkü diğer arkadaşalrında dediği gibi kıyamete akdar evliyalar var olacak..Süleymanlılar sadece Süleyman Hilmi Tunahan Asrın müceediti Silsile-i saadatın son halkası oldugunu söylüyor...yani seini deediğin gibi hatemül evliyanın sonudur demiyolar... oke? D:a :de:D DS.aD :

 2. yakuti
  Emekli

  Cevap: Hatemül Evliya diye biri var mıdır? Hatemul evliya ne demektir?


  Reklam


  Bay cihad38,
  Bilmediğimiz ve aklımızın ermediği konularda söz söyleme müslümanlara yasaklandığını bilmiyor musunuz ki, hem böyle bir seyyieyi işliyorsunuz hem de ardından af diliyorsunuz ! Ya perhiz yapın; yahutta lahana turşusu yemeğe devam edin derim !

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Yakuti ve metfuni
  Kendi sevenleri dışında kalan tüm cemaatleri tekfir eden zatı seviyor ve tabi oluyorsanız size diyeceğimiz tek bir söz var: Allah sizi sevdiğinizle haşretsin.

 4. Misafir
  size ancak anlıyacağınız dil gerekir ama muhatap olunacak kadar değilsiniz menfeatçiler sizi dilenciler.
  ömer öngüt efendi hazretlerine hakaret edeceğinize alın bir satır kitap okuyun da adam saysınlar.edep olsa ahmakça konuşmazsınız.
  süleyman efendi hazretleri hakkında hangi ömer efendi hazretlerinin talebesi laf etmiş ki böyle edebe aykırı konuşuyorsunuz. toplayın kendinizi müslümansanız birbirinize düşeceğinize imanınızı kurtarmak için doğru olan ''ayet ve hadisleri okuyun.''

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 245
hatemül evliya,  hatemül veli ,  ömer öngüt cübbeli ahmet,  cübbeli ahmet hoca ömer öngüt,  hatemül evliya ömer öngüt,  hatemul evliya,  cübbeli ahmet hoca ömer öngüt hakkında ne dedi