+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yatsı Namazı Vakti gece saat 24:00 dan itibaren geçmiş mi sayılıyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Yatsı Namazı Vakti gece saat 24:00 dan itibaren geçmiş mi sayılıyor?

  Reklam  Yorum: Yatsı Namazı Vakti gece saat 24:00 dan itibaren geçmiş mi sayılıyor? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Yatsı Namazı Vakti gece saat 24:00 dan itibaren geçmiş mi sayılıyor?
  Yatsı namazının kilinabileceği en son vakit nedir?

 2. emre
  Devamlı Üye

  Yorum: Yatsı Namazı Vakti gece saat 24:00 dan itibaren geçmiş mi sayılıyor?


  Reklam


  İmsak saatine kadar yatsı namazını kılabilirsin.

 3. Misafir
  Selamun aleykum ,sorum su, yatsı saat 21:30 girdi ise ve su an saat 04 ise yatsı yi hala kilabilirmiyim yoksam vesvese mi bunlar çünki gece işten geldim ve vesvese oluyor vakit geçti gibi veya buna benzer düşünceler gibi onun için lütfen saat ile rakam ile cevap bekliyorum. ALLAH c.c razı olsun

 4. emre
  Devamlı Üye
  Rakam diyanet takviminde yazılıdır. İmsaka kadar kılabilirsin. Evde takvim yoksa diyanetin web sayfası var veya diyanet namaz vakti isimli telefon uygulaması var.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
yatsı namazının vakti,  yatsı namazı vakti ,  yatsı namazı vakti ne zaman biter,  yatsi namazi ne zamana kadar kalabilir,  yatsı namazının vakti ne zaman biter,  yatsı namazı saati,  yatsı namazı vakti ne zaman çıkar