+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden 2 Soru: İntihar eden kişinin canını Azrail mi alır? intihar ecel midir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rabbe_ozlem
  Üye
  Reklam

  Cevap: 2 Soru: intihar eden kişinin canını Azrail mi alır? intihar ecel midir?

  Reklam  Cevap: 2 Soru: intihar eden kişinin canını Azrail mi alır? intihar ecel midir? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: 2 Soru: intihar eden kişinin canını Azrail mi alır? intihar ecel midir?
  Allah c.c herşeyi bilir . kimin nerde ne yapacağını o kimseden iyi bilir
  neden başımıza bi musibet geldiğinde hatta en yakın örnek sinirlendiğimizde istiğfar ederiz sabır dileriz ? işin düğümü bu olsa gerek. bu sebeple akıllardan " istediğim an kendimi öldürsem Azrail bana yetişemez " gibi mantığa bürünemeyecek bir cümleyi düşünmek çok yanlıştır.

 2. Misafir

  Cevap: --->: 2 Soru: intihar eden kişinin canını Azrail mi alır? intihar ecel midir?


  Reklam


  peki kendini patlatarak bir sürü insanın da canını alarak IŞID ve terör örgütleri belli bi amaca hizmet ederek cinayetini işlerler bunlar ne derce intahar sayılır 2 sini de açıklaya bilirmisiniz?

 3. mum
  Administrator
  bunlar ne derce intahar sayılır
  Üzerine bomba bağlayıp bir sürü masum insanı öldürmek, kendi için intihar, diğer mazlumlar için de en büyük günahın en büyüğüdür.
  Kuranı Kerimde, haksız yere bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüştür buyuruluyor.
  Bu ayete göre onlarca insanı katleden kişileri siz düşünün!!!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
intiharın en kolay yolu,  intihar edenin kabir azabı,  intihar edenlere ne olur,  intihar edenlerin ahiretteki durumu,  intihar eden kişinin kabir azabı,  intihar edenlerin ahiretteki yeri,  intihar ecel midir