+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ölmek üzere olan birine ruhunu rahat teslim etmesi için ne yapmalıyız? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Osmanlı Torunu
  Allah yar
  Reklam

  Ölmek üzere olan birine ruhunu rahat teslim etmesi için ne yapmalıyız?

  Reklam

  Ölmek üzere olan birine ruhunu rahat teslim etmesi için ne yapmalıyız? Mumsema Arkadslar Bir Sorum olacka olum yataginda olan biri icin tip artik onu olu olarak sayiyor yasama umudu %0 bir iki bir iki Allah Allah Deyip kivriliyor Korkuyorum ne guzel vah anam gibi sozler soyluyor bu anlatigim bir akrabamiz bizim uzaktan aciba bunun En iyi sekilde vefat etmesi icin ne yapilmali caninin rahatlamasi icin ne yapilmali ? Hangi Dua Okunmali ?

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: ölmek üzere olan birine ruhunu rahat teslim etmesi için ne yapmalıyız?


  Reklam


  ölmek üzere olan birine en iyisi yasin okumak ve arada bir kelime-i tevhidi tekrarlamaktır. Yasin ruhunu teslim etmesini rahatlatır, kelime-i tevhid ise iman ile gitmesi için telkin edilir.

  Ölmek Üzere Olan Kimseye Kelime-i Tevhid Telkini

  ölüye veya ölmek üzere olana kuran okutulur mu?

 3. Osmanlı Torunu
  Allah yar
  Rabbim acikladiginiz icin razi Olsun hocam

+ Yorum Gönder
ruhunu kolay teslim etmek,  ölmek üzere olan hastaya okunacak dua,  ruhunu kolay teslim etmek için dua,  ruhunu kolay teslim etmek için hangi sure okunur,  olunun ruhunu teslim etmesi,  hastanın canını rahat teslim etmesi