+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Elele dolaşırken gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: elele dolaşırken gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?

  Reklam  Cevap: elele dolaşırken gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: elele dolaşırken gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?
  Abi ben ara sira kendimi tutamayip.elim penisme gidyor oksuyorum kendime zevk vermek icin mezi geliyor gusul gerekirmi yaşım 15 şimdiden tessekurler lutgen yardim edin

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Elele dolaşırken gelen sıvı yıkanmayı gerektirir mi?


  Reklam


  mezi geliyor gusul gerekirmi ?

  Hayır mezi gusül gerektirmiyor ama bulaştığı yerleri yıkayın çünkü necistir ve namaza engeldir.

 3. Misafir
  Selamın aleyküm hocam sevgilimle konusurken istemsiz şekilde penisimden bir damla şeffaf bi sivi geliyo nedir ve Gusul gerekir mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Öncelikle evli olmayan bir kimse helal ve haram sınırlarına dikkat etmelisiniz. Bu gelen sıvı mezidir. Mezi namaz abdesti varsa onu bozar ama cünüp etmez. Ayrıca kirlenen yerin temizlenmesi gerekir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
mezi ne zaman gelir,  sevgilimle konuşurken zevk suyu geliyo,  zevk suyu ne zaman gelir,  Zevk suyu namaz kılmaya engel mi ,  el ele tutuşmak abdesti bozar mı,  sevgilimle konuşurken akıntı oluyor,  zevk suyu namaza engel mi