+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Filistinli kardeşlerimiz için bugÜn bir dua saati belirleyelim.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...
  Reklam

  Filistinli kardeşlerimiz için bugÜn bir dua saati belirleyelim..

  Reklam

  Filistinli kardeşlerimiz için bugÜn bir dua saati belirleyelim.. Mumsema Kardeşler bugün saat 21.00 da Filistinli kardeşlerimize Yasin-i Şerif ve dualarımızla destek olalım mı .. Ben inanıyorum ki tüm mumsema ALLAH rızası için dualarını esirgemeyecek.. Duaların kabul olması umuduyla.. Hepinizden ALLAH razı olsun..

  Görüntüleyen 8 kişi içinde din kardeşleri için 20 dk en fazla yarım saatini ayıracak olan yokmu aranızda ?Yapmayın ne olur yapmayın mübarekler

 2. ferdi16
  Devamlı Üye

  --->: Filistinli kardeşlerimiz için bugÜn bir dua saati belirleyelim..


  Reklam


  o saatlerde burada olursak niye olmasın.. selam ve dua ile

 3. Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...
  Kardeş burada degil herkez bulunduğu mekanda yapacak duasını.. inşaallah hayırlı olur.. en azından gören biri oldu ALLAH razı olsun ..

 4. hale_nur
  Devamlı Üye
  Kardeşlerimiz için 1 saat değil her namazımızda her anımızda onları duamızdan eksik etmiyoruz. Müslüman olarak en azından yapabileceğimiz etrafımızaki insanlara israilin ürünlerini almaması için uyarmak zulümlerinin kandi başlarına dönmesi için duada bulunmak.

 5. Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...
  Hep bir yürekten edilen aynı zamanlarda yapılan dualar elbet daha faziletli ve daha hayırlıdır.. Kardeşim elhamdülillah her daim filistinli kardeşlerimiz için dualar dilimizde. Sadece bir birlik ve bütünlük olsun istedim .Yanlış düşünmüşüm Hakkınızı helal edin selametle..

 6. şaf_ak
  ...MüPteLaNıM...
  dualarımız her zaman onlrla. Rabbim yar ve yardımcıları olsun...

 7. mfa
  Devamlı Üye
  Dualarda buluşalım inşaAllah..
  ALLAH razi olsun.

 8. Hoca
  erimeye devam...
  Kardeşler bugün saat 21.00 da Filistinli kardeşlerimize Yasin-i Şerif ve dualarımızla destek olalım mı .. Ben inanıyorum ki tüm mumsema ALLAH rızası için dualarını esirgemeyecek.. Duaların kabul olması umuduyla.. Hepinizden ALLAH razı olsun..

  Görüntüleyen 8 kişi içinde din kardeşleri için 20 dk en fazla yarım saatini ayıracak olan yokmu aranızda ?Yapmayın ne olur yapmayın mübarekler
  bir vakti tahsis etmedik ama her anımız onlara dua ile geçiyor.
  bu üzücü durum dışındada asla mü'minlere dua etmeden geçen bir duamız olmaz .
  kısaca her an dua edelim vakit tahsisine gerek olmadığını düşünüyorum.

+ Yorum Gönder