+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Oğlum oldu ona isim arıyorum bana yardım edin Allah c.c. rızası için Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. gugu
  Devamlı Üye
  Reklam

  --->: oğlum oldu ona isim arıyorum bana yardım edin Allah c.c. rızası için

  Reklam  --->: oğlum oldu ona isim arıyorum bana yardım edin Allah c.c. rızası için isimli yazı www.Mumsema.com--->: oğlum oldu ona isim arıyorum bana yardım edin Allah c.c. rızası için
  ÜSTÜNBAŞ kardes ilk mesajin sonunu okumamisin, bebegi malesf kayib etmisler, okuyunca çok üzüldüm

  alinti
  BURAYA GEÇENLERDE SORDUGUM SORUYA ALDIGIM CEVAPLAR İCİN YENİDEN ALLAH C C RAZI OLSUN.NE SÖZE GEREK VAR NE BAŞKA BİRŞEYE AA BURDA İSİMA RADIĞIM OĞLUMU CUMA GÜNÜ BESİGİNDE UYURKEN BOGULARAK KAYBETTİK.

 2. Rayyan Emir
  Devamlı Üye

  --->: oğlum oldu ona isim arıyorum bana yardım edin Allah c.c. rızası için


  Reklam


  Allah (c.c) rahmet eylesin.. Hersey Rabbimizin takdiri..isimlerin kisilige dolayisiyla kisinin yasantisina etkisi oldugunu biliyorum.ama bu yuzden kaybettiginizi sanmiyorum bebeginizi Rabbimizin takdiridir tevekkulu birakmayin intihan dunyasindayiz.. Rabbim sabir versin ..

 3. Hazall.
  Devamlı Üye
  Allah rahmet eylesin.SizLere sabır versin.çok üzüLdüm. hepimizin gideceği yer ora.

 4. Allahın1Kulu
  Devamlı Üye
  Bak kardeşim bence çocuğun isminde Muhammed bence bulunsun

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
eymen isminin yanına yakışan isimler,  oğluma kuranda geçen isim güzel isim arıyorum,  oğluma isim arıyorum yardım lütfen,  eymenin yanına yakışan isimler,  oğluma isim arıyorum,  eymen isminin yanına ikinci isim,  oğlum olacak isim arıyorum