+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Öğretmenlerimizle hatıralarımız... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hamiidris
  Üye
  Reklam

  Öğretmenlerimizle hatıralarımız...

  Reklam

  Öğretmenlerimizle hatıralarımız... Mumsema Okul hayatımız boyunca mutlaka öğretmenlerimizle yaşadığımız ilgiç,komik vb. diyaloglar, hatıralar vardır. Paylaşmaya var mısınız?
  Önce ben anlatayım: İlkokul 1. sınıfta öğretmenler gününde öğretmenime maltepe sigara almıştım(1989 yılında). Öğretmenim teşekkür etmişti. Ne ilginç değil mi? Yıl 2008 sigara okullarda da yasak...

 2. Hoca
  erimeye devam...

  --->: Öğretmenlerimizle hatıralarımız...


  Reklam


  haya ettiğimden dolayı müzik dersinde şarkı söyleyemiyordum diye aleminyum cetvelle nazik ellerime iki tane yemiştim sevgili! öğretmernimden (ilkokul 3. sınıf yada 4'te)

 3. sevde_
  Devamlı Üye
  4 ve 5. sınıf öğretmenim sınıfı sıra dayağına çekiyordu elindeki sopayla, bana gelince yavaş vuruyordu, babam yanımda olmadığı için o sıralarda biliyordu ve bana karşı daha merhametli davranıyordu Allah cc razı olsun ondan. Aradan yıllar geçti ve şuan kendini tamamen dini ilme adamış ve şuan sanırım hac vazifesini yerine getiriyor. Bilmiyorum o öğretmenimi çok seviyordum. İsmi Bünyamin Ünal

  Birde 3. sınıf öğretmenim, okumamızı geliştirmek için hikaye kitabı verirdi ve dakika tutardı dakikaya kaç kelime okuyabildiğimizi hesaplardı. Bir gün bana denk gelen hikaye ktabı hoşuma gitmedi, bende sayfaları hep atlayarak okudum ve biranda bitirip yanına gittim öğretmenim bitirdim diye. Bana öyle bir tokat vurduki araan 21 22 yıl geçmiş hala unutmadım acısını.

+ Yorum Gönder