+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşim internette çirkin işler yapmakta, nasıl bir tavır takınayım? ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Eşim internette çirkin işler yapmakta, nasıl bir tavır takınayım? ne yapmalıyım?

  Reklam  Cevap: Eşim internette çirkin işler yapmakta, nasıl bir tavır takınayım? ne yapmalıyım? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Hanımlar; Biraz spor yapın, kilo verin. Kıllarınızda kurtulun. Sakallarınızdan da. Üstünüzede güzel şeyler giyinin. Pakizelik etmeyin. Kadın oldugunuzu unutmayın. Kocanız sizin bitmez tükenmez mazeretlerinizden yorgunlugunuzu va bakımsızlıgınızı ömür boyu görmezden gelmez. yatağına çiçekli donla girdiğinizi farketmiyor sanmayın. fizik önemlidir.
  Eşinize bakıpta siz de donla yatağa girmeyin. Siz cinsel objesiniz. Erkek daha farklı. Kadın olun

 2. 38
  Misafir

  Yorum: Eşim internette çirkin işler yapmakta, nasıl bir tavır takınayım? ne yapmalıyım?


  Reklam


  Bende eşimin telefonunda geçmişe bakarken gordum şok oldum ve çok sogudum ondan hatta tiksiniyorum ondan

 3. 39
  Misafir
  Bende de aynı sorun var.giyinmek ,suslenmek, koku sürmek her şeyi yaptığım halde, ozur dilerim ama hiç bir şeyimi esirgemedigim halde o yinede izlendi.kendimi çok kötü hissettim.su an kendimi saldim hiçbir şey yapmak istemiyorum.elimde değil güven yok . yüzüne bile bakmak istemiyorum .gururum çok incindi .eski halime dönmem gerektiğini siteden öğrendim.ama yardım edin lütfen nefsime çok ağır geliyor.kocam ama yine de zor geliyor.yine aynı şeyleri yasarsam ne yaparım.yapmam gerekeni anladım ama adım atamiyorum .ne olur yardım bir CEVAP belki bir kelime bana cesaret verir diye ümit ederek yazıyorum sevgiler...

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  Evlilik hayatı hep aynı düzeyde veya isteklerine uygun gitmeyebilir bazen iniş çıkşlar olması normaldir. Kendine gel ve sen üstüne düşeni sabırla yapmaya devam et. Eşini kendine bağlamanın yollarını öğren ve asla taviz verme. Şeytana uyma, eşin hatalı ise onun düzelmesi için çalış. Allah çabalarını boşa çıkarmaycaktır inşaallah.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34

çirkin işler

esim kotu film izlemis

kocambende gizli işleryapiyor

esim benden gizli birdeyler izliyor