+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Aşkını gizlemek şehit sevabı verir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yurdagul
  Üye
  Reklam

  --->: Aşkını gizlemek şehit sevabı verir mi?

  Reklam  --->: Aşkını gizlemek şehit sevabı verir mi? isimli yazı www.Mumsema.com--->: Aşkını gizlemek şehit sevabı verir mi?
  insanlardan bazıları ALLAH tan başka ortaklar edinir onları ALLAH ı sevdikleri gibi severler..iman edenler ise ALLAH ı daha cok severler...bakara 165.ayet..

 2. yurdagul
  Üye

  --->: Aşkını gizlemek şehit sevabı verir mi?


  Reklam


  her kim ALLAH icin sever ALLAH icin nefret eder ALLAH için verir ALLAH için men ederse onun imanı kemale ermiştir...hadisi serif..

 3. Sessiz Gemi
  Üye
  Bu çok zor bir olay. Bundan dolayı şehit sayılıyorlar. ...
  ben evlenmeyi dilerdim
  Paylaşım için saoğlun.

 4. sultans
  Devamlı Üye
  keşke herhangi bir kula değilde,Rabbimize aşık olsak Ona gönül bağlasak ,Onun için gece ve gündüz ağlasak,Onu her andığımızda içimiz titrese,tıpkı nefes alıp vermek gibi sürekli Onun adını zikretsek .kul aşkı gelip geçici,kul aşkı ihanetlerle doludur .Rabbim bizlere kendi sevgisini,peygamberlerinin sevgisini,ve hakikatın kendisi olan yüce Kur,an sevgisini versin

 5. kaser
  ALLAHUEKBER
  bunları ilk defa okudum gerçektende bilmiodum ALLAH razı olsun...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
karın ağrısından ölen şehittir,  sevdigine kavusmadan olen sehid mi olur,  askini gizlemek,  sevdiğini saklamak dinde,  kalpteki duygulari saklamak günahmidir,  sevdigini gizlemek,  kör olanın sevabı