+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Peygamberlere ait kutsal emanetleri resimleri var Hz.Musa nin asası, Peygamberimizin ayak izi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Hoca
  erimeye devam...
  Reklam

  Peygamberlere ait kutsal emanetleri resimleri var Hz.Musa nin asası, Peygamberimizin ayak izi

  Reklam

  Peygamberlere ait kutsal emanetleri resimleri var Hz.Musa nin asası, Peygamberimizin ayak izi Mumsema
  s.a kardesim kardesim resim olan odada namaz kilmak mekruh dur peki bi sorum var benim odamda peygamberler ait kutsal emanetleri resimleri var hz.musa nin asasi, peygamberimiizn ayak izi vs.. bunlarla bereber anamz yine mekruh olur mu yoksa canli resim mi sadece ?????? lutfen cevabini beklerim selametle

  azad azad
  mail ile bir kardeşimiz sormuş. onun adına ekledim. lütfen çok özel olmayan sorularınızı sitede bulunan "sizden gelen sorular" bölümüne yazın..

  ve aleykumusselam ve rahmetullah

  Mekruh olan sadece canlı resminin bulunması.

  selametle


 2. gözyaşı
  Özel Üye

  --->: peygamberler ait kutsal emanetleri resimleri var hz.musa nin asasi, peygamberim


  Reklam


  Allah (c.c) razı olsun hocam....

 3. birdirbir
  Üye
  bu cevap saçma ötesi olmuş. Biraz fen bilimleri de okusaydınız, böyle basit şeyleri de öğrenebilirdiniz ama vaktinizi olmadık hurafelerle geçiştirdiğinizden canlı ne demek bundan bile haberiniz yok.
  Örneğin, bazı camilerde duvarlara, kubbelere, halılara işlenmiş bitki resimleri vardır, kuşlar vardır. Ki bunlar da birer canlıdır.
  Ayrıca şöyle bir şey daha geldi aklıma; eğer canlı şeylerin resimleri önünde namaz kılmak yasaksa, bir firavun mumyası fotorafı önünde de kılınabilir demektir?
  Değil mi sayın üstadlar?

+ Yorum Gönder
musanın asası,  kutsal emanetler resimleri