+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın cuma vaazı hakkında. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ilkene
  Devamlı Üye
  Reklam

  Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın cuma vaazı hakkında.

  Reklam

  Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın cuma vaazı hakkında. Mumsema Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın İstanbulda cuma günleri hangi camide vaaz verdiğini biliyormusunuz? Allah nasip ederse Kocaeliden bu cuma arkadaşlarımızla birlikte gitmeyi düşünüyoruz ve lütfen hangi tarafta olduğunu ve ve yol güzergahı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  --->: Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın cuma vaazı hakkında.


  Reklam


  Alıntı ilkene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Mustafa İSLAMOĞLU hocamızın İstanbulda cuma günleri hangi camide vaaz verdiğini biliyormusunuz? Allah nasip ederse Kocaeliden bu cuma arkadaşlarımızla birlikte gitmeyi düşünüyoruz ve lütfen hangi tarafta olduğunu ve ve yol güzergahı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?
  AKABE KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI
  AKABE VAKFI
  Vatan Cd. Akgün Hoteli arkası TOPKAPI- İSTANBUL
  TEL: +90 212.534 09 94 - 0212 534 19 72
  Fax: +90 212.631 06 15


 3. ilkene
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun yardımlarınız için

 4. agacan1
  Üye
  s.a kardeşim 11.10.2009 da esma ül hüsna dersleri başlıyor butün arkadaşlara duyrulur adres: fatma sultan mah kahılbağı sok no55/c topkapı vatan cad akgünotelın arakası adım iş merkezi irtibat tlf 0212 525 26 26 abdulğafur admış cuma hutbeleride burdan yapılıyor isterseniz canlı yayından takip edebilirsiniz www.tefsirdesi.com www.adimtv.com

+ Yorum Gönder