+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstiharede görülen rüyalar, istiharede ne görülür Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: İstiharede görülen rüyalar, istiharede ne görülür

  Reklam  Yorum: İstiharede görülen rüyalar, istiharede ne görülür isimli konu Mumsema.com Yorum: İstiharede görülen rüyalar, istiharede ne görülür
  Ben istihare icin yattigimda ruyamde renk gormedim ama ruya olarak ben bir kisi benim icin hayirli mi degil mi diye yattim ve ruyamda o kisiyi gordum yatiyordu bende uzerine tülbent gibi bisi ortuyodum uzumesin diye ve ayrıyetten onun disinda da baska ruya gordum ayni anda, o kisinin yengesini goruyorum bana mesaj atiyo onun icin supriz dogum gunu hazirliyoruz sende gel diye bende benim ne isim var ki ama falan diyorum. Anlami nedir bana yorumlar misiniz renk falan yok yani ?

  Ben istihareye ayri oldugum erkek arkadasim icin yattim hayirli mi degil mi diye ama ruyamda renk gormedim kendisini gordum yatiyordu bende usumesin diye tülbentle ustunu ortuyodum daha sonrasinda ise baska ruyaya geciyor o kisinin yengesi bana mesaj atiyo senden bisi isticem kabul eder misin diye ne oldugunu soruyorum oda bana o kisinin dogum gunune gel diyo bende ne isim var ki falan diyorum yorumlar misiniz?

  Ben ilk defa istihareye yattim ve ayrı oldugum erkek arkadasim hayirli mi degil mi diye yattim ve ruyamda eski erkek arkadasimi gordum yatiyodu uyuyodu bende usumesin diye tulbentle uzerini ortuyodum, arkasindan baska bir ruya gordum ayri oldugum erkek arkadasimin yengesi bana mesaj atiyo senden bisi istesem yapar misin falan diye bende ne oldugunu soruyodum o kisinin dogum gunene davet ediyodu bende ne isim var benim falan diyordum. Renk falN gormedim bunu yorumlar misiniz?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: İstiharede görülen rüyalar, istiharede ne görülür


  Reklam


  Ayrı olduğun bir kimse için istihare yapılmaz. Bir konuda ilk önce bir adım atılır araştırılır istişare edilir ve buna rağmen bir kararsızlık olursa istihare yapılabilir.

 3. Misafir
  S.a evliklik hayirli olmasi icin niyetlendim ama istihare yatmadan bir rüya gördüm simdiki kiz arkadasim ben ( ailemle arabada giderken yolda duruyoruz bi anda iki arabamiz oluyor buarada bi taraftan ses gelince oraya dönüyorum ve kiz arkadasim orda baska kadinlarla sac basa kavga ediyor ve onu gördügümde yere yüzüstü uzanmiş kan ter icerisinde elinde bir tutam sac aglayarak bana bakiyor ve annem babam arkama) sonra uyandim rüyamdan

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya ile istihare niyetinin bir ilgisi yoktur. Araba ile yolculuk etmek genellikle insan hayatının akışına alamet eder. Rüya ayrıca, güzel ve hoş bir geçime tabir edilir . En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
istiharede görülen rüyalar,  istiharede ne görülür,  istihare yorumlama,  istiharede,  istihareye yattım ,  istihare,  istiharede neler görülür