Konusunu Oylayın.: Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?
 1. 16.Kasım.2016, 01:29
  1
  hayırlısı23
  (Cezalı)

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 01.Ekim.2016
  Üye No: 109829
  Mesaj Sayısı: 281
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 0

  Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?


  Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler? Mumsema Merhaba, çok merak ediyorum neden şimdiki kızlara iyilik efendilik yaramıyor. Neden genelde serseri ukala tipler daha hoşlarına gidiyor? Dün uzun zamandır konuştuğum birisine sadece öylesine sordum erkek arkadaşın falan var mı diye, beni yerin dibine soktu, bir öldürmediği kaldı. Sanane seni ilgilendirmez falan baya bir tersledi. Küçümsedi anlıyacağınız. Kendisine kusura bakma rahatsız ettim öylesine sormuştum dedim konuyu kapattım ama içimde kaldı. Yani yarın öbür gün bir başka kız da aynısını yapacak diye artık içime kapanmaya başladım. Hergün gün geçtikçe Türk kızlarından soğuyorum. Çünkü hayattan soğutuyorlar beni. Onlar bana elini uzatmadığı sürece ben elimi bile uzatmıyorum ama bu efendi tarzıma rağmen yine de bir sapa dal olamıyorum. Bende mi bir sorun var arkadaşlar? Üstüne gitmiyorum hep uzaklaşıyorum kavga olmasın diye günlük hayatta her konuda içime atıyorum. Pes etmeyip zor mu kullanayım artık? Allah razı olsun.


 2. 16.Kasım.2016, 01:29
  1
  (Cezalı)  Merhaba, çok merak ediyorum neden şimdiki kızlara iyilik efendilik yaramıyor. Neden genelde serseri ukala tipler daha hoşlarına gidiyor? Dün uzun zamandır konuştuğum birisine sadece öylesine sordum erkek arkadaşın falan var mı diye, beni yerin dibine soktu, bir öldürmediği kaldı. Sanane seni ilgilendirmez falan baya bir tersledi. Küçümsedi anlıyacağınız. Kendisine kusura bakma rahatsız ettim öylesine sormuştum dedim konuyu kapattım ama içimde kaldı. Yani yarın öbür gün bir başka kız da aynısını yapacak diye artık içime kapanmaya başladım. Hergün gün geçtikçe Türk kızlarından soğuyorum. Çünkü hayattan soğutuyorlar beni. Onlar bana elini uzatmadığı sürece ben elimi bile uzatmıyorum ama bu efendi tarzıma rağmen yine de bir sapa dal olamıyorum. Bende mi bir sorun var arkadaşlar? Üstüne gitmiyorum hep uzaklaşıyorum kavga olmasın diye günlük hayatta her konuda içime atıyorum. Pes etmeyip zor mu kullanayım artık? Allah razı olsun.

 3. 17.Kasım.2016, 02:57
  2
  ACiLSERViS
  Administrator

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 02.Şubat.2007
  Üye No: 10
  Mesaj Sayısı: 1,786
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?
  Bizim bu konuda senin istediğin anlamda bir cevabımız yoktur. Kızlara şu şekilde yaklaş veya şu şekilde davran elbette diyemeyiz. İslami yaklaşacak olursak elini uzatsada uzatmasada sen elini uzatamazsın. Hangi manada olursa olsun. Kız erkek ilişkisi veya muhabbete sohbete girmesi caiz değildir. Tepki gösteren kızı konuşmayı istememe kısmını destekliyorum ve hepsini bu şekilde davranmasını diliyorum.


 4. 17.Kasım.2016, 02:57
  2
  Administrator  Bizim bu konuda senin istediğin anlamda bir cevabımız yoktur. Kızlara şu şekilde yaklaş veya şu şekilde davran elbette diyemeyiz. İslami yaklaşacak olursak elini uzatsada uzatmasada sen elini uzatamazsın. Hangi manada olursa olsun. Kız erkek ilişkisi veya muhabbete sohbete girmesi caiz değildir. Tepki gösteren kızı konuşmayı istememe kısmını destekliyorum ve hepsini bu şekilde davranmasını diliyorum.

 5. 17.Kasım.2016, 04:47
  3
  hayırlısı23
  (Cezalı)

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 01.Ekim.2016
  Üye No: 109829
  Mesaj Sayısı: 281
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 0

  Yorum: Kadınlar neden iyi erkekleri dışlarlar ve aksine serseri tipleri severler?

  Anladım teşekkürler


 6. 17.Kasım.2016, 04:47
  3
  (Cezalı)
  Anladım teşekkürler
+ Yorum Gönder