+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gece boşalmayı nasıl önlerim Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. GokhaN
  (Cezalı)
  Reklam

  Gece boşalmayı nasıl önlerim

  Reklam

  Gece boşalmayı nasıl önlerim Mumsema SELAMUN ALEYKÜM
  gece uyurken rüyada boşalmayı nasıl önlerim beyler bakın bunla ilgili çok konu açtım ama cevap veren yok nabsam oruçmu tutsam duamı okusam spormu yapsam bu mastürbasyonu bırakınca rüya görüyorum cinsellikle ilgili acil yardım edin 1 ay oldu mastürbasyonu bırakalı ilerde azalırmı sizce yaş 15

  yada cinsellikle ilgili rüya görüp boşalmak dahamı iyi ?

 2. Misafir

  Yorum: Gece boşalmayı nasıl önlerim lütfen yardım edin


  Reklam


  Gece rüya görmek en doğal şey. Rüya sonucu boşalma olması da en doğal şey. Buna "ihtilam" olma denir. Masturbasyonu bırakınca normal bir hale dönmüşsün asıl. Aynen bu şekilde devam et inşallah kardeşim.

 3. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Kardeş sen hiç yapmasan bile vücut otamatikmen gece atıyor bunu fazlalık olduğunda vs. Senin yapabileceğin birşey yok gece olması konusunda. Çok az olsun diyorsan et ve süt ürünlerinden uzak durursun ama bu sefer de sağlığından olursun. Yani benim bildiğim ne kadar iyi beslenirsen o kadar çok oluyor bu olay ama daha iyi bilen birileri yazsın kesin konuşmayayım. Eğer bu fazla sıvıyı vücut atmazsa yumurtalıklar zarar görüyor diye duymuştum bunu da gece kendiliğinden oluyor işte sebebi o diye biliyorum. Spora başlaman güzel olur sağlığın için ama test ettiğim için söylüyorum vücut daha çok testeron üretiyor belli bir noktadan sonra. Dediğim gibi benim bildiklerim bu kadar kesin konuşmayım daha bilgili biri yazar muhakkak. Allah'a emanet kardeş

 4. GokhaN
  (Cezalı)
  Peki kardeşim cevabın için teşekkür ederim senin yaş kaç ? sendede oluyormu

 5. MertK
  Devamlı Üye
  Sağlıklı erkeklerde görülen ve normal olarak nitelendirilen gece boşalmaları, özellikle ergenlik döneminde ve genç erişkinlerde daha sık görülür. Bunun çözümü neredeyse imkansızdır, yaşın büyüdükçe boşalmada azalır.

  Aksam yatarken abdestli yat ve Allah'a dua et, o şüphesizki sana yardım eder.

 6. hat
  Üye
  Gece Yatmadan Önce 7 Kere Ayetel Kürsi Oku Sonra Etrafına Üfle Kötü Rüya Görmessin inşallah Şeytanda yaklaşamaz

 7. Player_32
  Üye
  Selamunaleyküm Hocam Benim bir sorum olacakti. Gusülden önce idrar yaparken sonunda kalinti kaliyo yani malum yerimin icinde bisey var hissediyom elimden geldigi kadar cikarmaya calisiyom sünen bi sivi cikiyo ama yinede gusül alirken akiyo biraz ben gusüle bidaha basliyom benim sorum şu o sivi ciktiktan sonra bidaha idrara gitmek gerekir mi ? Ve gusülden sonra yine bi sivi cikarsa Gusül gerekir mi ?

 8. MertK
  Devamlı Üye
  Eger beyaz bir siviysa meni olabilir, menide gusul gerektirir eger sen o sivi ciktiktan sonra idrara gidersen ozamanda abdestin bozulur en iyisi sen gusul abdesti alirkan iyi temizle o yerleri, eger gusulden sonra yine gelirse normal abdest alabilirsin.

 9. Player_32
  Üye
  - Peki gusül abdesti aldıktan sonra tuvalette tişimizi yada kakamızı yapsak bozulurmu gusül abdesti ?

  - Hocam demek istedigim gusülden önce idrar yapiyorum ama kendimi cok sikiyorum sivi cikiyo cok zorluyorum bitiyo sonra gusül alirken bidaha akiyo o sivi disari gusüle bidaha basliyom o malum yerimi temizleyip yani sonra gusül bittikten 1 saat sonra cikarsa gusül gerekir mi

 10. arifselim
  Yönetici
  - Gusül abdestinden sonra küçük veya büyük tuvaletini yapmakla gusül abdesti bozulmaz. Sadece namaz abdesti varsa o bozulmuş olur.

  - Kendini sıkmana gerek yoktur. Normal bir akışla bir miktar idrar çıkması yeterlidir. Artık daha sonra çıkan şey sadece namaz abdestini bozar.

 11. Player_32
  Üye
  Sagol Hocam Bide Cok Vesvese yapiyorum aşırı şekilde misal hocam aklima 10-20 saniye ayip bisey geldi disari bisey cikmadi bisey hiss etmedim bisey ciktigini ama malum yerim doluydu tutyodum idrara gittim sonunda cok az sünen sivi akti kiodumda 3 damla leke var ama kücük parmagin ucu kadar yani oda kilotun kendi deseninden o vardi bile ama iste yazdigim gibi kücücük seyi vesvese yapiyorum şu 1 haftadir neredeyse her gün gusül aliyom vesvese icin bir dua varmidir nasil kurtulurum ?

 12. ACİLSERVİS
  Administrator

  Reklam


  Madem vesvese olduğunun farkındasın o zaman şeytana uymayacaksın.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 haftadır boşalmıyorum