+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evden Başka Yerde Gusül Alamıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. badeshan
  (Cezalı)
  Reklam

  Evden Başka Yerde Gusül Alamıyorum

  Reklam

  Evden Başka Yerde Gusül Alamıyorum Mumsema Selamun aleyküm benim bazı kişilerin de fark ettiği gibi gusül ile ilgili takıntılarım çok benim şöyle bir durumum var şehir dışına gittiğimde kaldığım evde gusül abdesti alamıyorum alsam bile kabul olmamış gibi oluyor ya da ne bileyim mesela kovaya doldurup 3 kere ağza 3 kere burna yaparak evde gusül alıyorum ama gittiğim yerde kova olmayınca gusül olmamış gibi oluyor abimin tek kaldığı evine gidiyorum şehir dışına mesela orada almam gerekiyor fakat alamıyorum ne yapmalıyım?

 2. Misafir

  Yorum: Evden Başka Yerde Gusül Alamıyorum


  Reklam


  Kardeş vesvese ediyorsun her yerde gusul alabilirsin oluyoru falan bırak düşünme yahu ...

 3. VESSELAM
  Üye
  Aleykum Selam, Gusül almak için ortamın (şehrin) bir önemi yok.
  şehir dışına gittiğimde kaldığım evde gusül abdesti alamıyorum alsam bile kabul olmamış gibi oluyor
  Vesvesedir, umursamayın şeytan bıkacaktır. Gusül abdesti alamayacağını biliyorsan mastürbasyon yapmamalısın, en azından direnmelisin. Kabul olmamış gibi oluyor diye bir durum yok. Sen Guslün şartlarına uygun gusül al gerisini kafana takma, sen taktıkça şeytan daha çok vesvese verecektir. Vesselam, Allaha emanet olun.


 4. badeshan
  (Cezalı)
  Hocam vesvese gelince içim içimi yiyor umursamamak istiyorum ama olmuyor.

 5. yusufcekici
  Üye
  O Vesvese Anında ALLAH'a Sığın ve Bu Duruma Biraz Sabret. Ama Kesinlikle Gusul Almalısın.

 6. VESSELAM
  Üye
  Dostum kabul olmaması için neden ne? Sen şeytana o fırsatı verdikçe o daha çok verecektir vesveseyi. Umursamayın demekten başka bir şey diyemeyeceğim. Vesselam, Allaha emanet olun.

 7. Player_32
  Üye
  Selamunaleyküm Hocam benim bir sorum olacakti. Ne Yazikki bugün şeytana uydum ve ayip fotograflar bakmistim tuvalette neyse sonra böldüm ciktim sonra yine video baktim ama az ondan sonra tuvalete malum yerimii bastirdim biraz bisey cikcekmi diye sonra idrar yaptim idrarin sonunda hep bastiririm malum yerimi sonuna kadar ciksin diye ve sünen bi sivi akti hatirladigima göre acik renkti sonra neyse ciktim tuvaletten ondan sonra alcak koltuga öne eyilerek oturdum bir sey aktigini hiss ettim bidaha gittim ve bas parmak ucu kadar islaklik vardi bide ortasinda siyah nokta ve 2 dakika sonra büyük tuvaletimi yaptim (herhalde midem biraz bozuldu) sonunda yine sivi akti ondan sonra ayni sekilde oturdum malum yerimde bisey varmis gibi hiss ettim sonra yataga uzandim tuvalete gidip kilota baktim bas parmak ucu kadar bir sey Parliyodu ve islakti k (Kilotum Gri) gusül almam gerekirmi ? Teşekkürler Allah Razi Olsun.

 8. emre
  Devamlı Üye
  Gelen büyük ihtimalle mezidir mezi ise gusül gerektirmez. Meni fışkırarak ve bolca gelir. Bunun farkında olmaman mümkün olmaz. Meni ve mezinin sitede bir çok konuda tarifi var aramayı kullanarak bulabilirsin.

 9. badeshan
  (Cezalı)
  Teşekkürler lütfen şu kardeşinize dua edin.

+ Yorum Gönder