+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kadınların erkeklere giyim kuşamına göre davranması, kadınlardan soğumaya başladım.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Kadınların erkeklere giyim kuşamına göre davranması, kadınlardan soğumaya başladım..

  Reklam

  Kadınların erkeklere giyim kuşamına göre davranması, kadınlardan soğumaya başladım.. Mumsema Arkadaşlar dışarı düzgün kaliteli marka elbiselerle çıktığımda kızların bana olan davranışı ile az ucuz markalarla çıktığım arasındaki davranışları çok değişiyor. Bu kızlardaki zengin adam sevdası nedir, bir tek bana mı denk geliyor, hayır yani herşey para olmuş ben ne kadar iyi davranırsam davranayım zengin değilsen kızlar suratına bakmıyor bir de aşağılarcasına bakıyorlar. Ben de mi bir sorun var arkadaşlar sizin de başınıza geliyor mu bu tür şeyler? Çünkü gerçekten kadınlardan soğumaya başladım bu sebeplerden dolayı ve oldukça canımı sıkıyor bu durum, sanki aşağılık gereksiz bir insanmışım gibi hissediyorum kendimi.. Bu aşağılık kompleksinden nasıl kurtulurum? Üniversite bitti bitecek ama kendimi çok gereksiz hissediyorum boşluktaymışım gibi.. Acaba ruh hastası mı olmaya başladım??

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: Kadınların erkeklere giyim kuşamına göre davranması, kadınlardan soğumaya başladım..


  Reklam


  Selamun Aleykum kardeşim, Ben sorunu tam olarak anlayamadım,
  Bu kızlardaki zengin adam sevdası nedir, bir tek bana mı denk geliyor
  dostum şimdi bu soruya bu sitede yöneticide olsa, normal bir kullanıcı da olsa cevap veremez, vermemeli çünkü ortada Dini ilgilendiren bir konu yok.
  Acaba ruh hastası mı olmaya başladım??
  Bunu soru olarak kabul edebiliriz. Bayanların özeliikle ahir zamandaki bazı bayanların parayla hareket ettikleri doğrudur. Kendinizi boşlukta hissetmenizi gerektiren bir durum yok.

  Genel olarak kardeşim ya ben anlayamadım, yada sen sorununu yanlış anlattın çünkü ortada çözülmesi gereken bir durum yok. Allaha emanet olun

 3. hayırlısı23
  (Cezalı)
  zinaya bulaşmak istemediğim için bu evlilik mevzusunu fazla kafaya taktım herşeyi ayrıntısına düşününce paraya bağlanıyor herşey, kusura bakmayın doğru yeri değildi belki de burası

 4. VESSELAM
  Üye
  Uygun bir yazı biçimiyle yazarsan en doğru yer bu gibi sitelerdir kardeşim.
  zinaya bulaşmak istemediğim için bu evlilik mevzusunu fazla kafaya taktım herşeyi
  Kafana takma kardeşim sen kısmetini ne evlilik programlarında, ne sosyal medyada, ne sokakta aramana gerek yoktur. Senin kısmetin kimse ortak noktada buluşursunuz. Acele etmeye lüzum yoktur.

  "Şans yoktur ama 3 şeyde şans olabilir. Kadında, Atta, Evde" / Hadisi Şerif (Kaynağını hatırlamıyorum)

 5. hayırlısı23
  (Cezalı)
  İnşallah hocam

 6. VESSELAM
  Üye
  Ben hoca değilim kardeşim.

+ Yorum Gönder