+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Fetö mağduru insanlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Reklam

  Fetö mağduru insanlar

  Reklam

  Fetö mağduru insanlar Mumsema Arkadaşlar merhaba bugün Cumhurbaşkanı yaptığı konuşmasında Fetö mağduru kimse yok mağdur falan yok dedi açıkça. Şimdi sizin vicdanınıza soruyorum , açığa alınan ihraç edilen ya da hapse atılan o kadar insanın hepsi gerçekten terörist mi? O kadar insan suçsuz yere suçlandı. Genel konuşarak masum insanların da Fetö mensubu olduğunu iddia eden Sayın Cumhurbaşkanımız bu kadar insanın vebaline girmiyor mu? Bu kul hakkı değil midir? Teşekkürler.

 2. VESSELAM
  Üye

  Yorum: Fetö mağduru insanlar


  Reklam


  Merhaba,Bu açtığın konu kesinlikle site içindeki konuyla bir alakası yok. "E vebal soruyorum?" bu bildiğiniz siyasettir. İnsandır yanlış karar verebilir. Devlet içindeki olayları evden oturarak bilemeyiz. Onlar koli koli dosyalarla konuşuyor. Biz ise sadece gördüklerimizle yetiniyoruz Vesselam.

 3. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Wesselam kardeş doğru demiş
  Cemaat denilen yapı terör örgütü olarak ilan edildikten sonra kim bağını koparmadıysa suçlu sayıldı.
  Benim öğrencilerimden bir polis vardı onu uyardım ama çok seviyorum dayanamıyorum deyip hala peşlerinden koştu ve içeri aldılar

 4. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Anladım Şem'a kardeş haklısınız sonuna kadar yalnız cemaatle dinle hiç alakası olmayan ateist, komunist, eğitim sen üyelerini de fetöcü olarak suçladılar. Bunu bilmek için koli koli dosyalara gerek yok. Site ile alakasına gelince kul hakkı ile ilgili bir soru soruyorum ve gayet de alakalı olduğunu düşünüyorum. Bu kul hakkımıdır değil midir bilen birisi yazarsa sevinirim, kul hakkını fazla sorgulayan birisiyim bilmezsem içimi kemirir vesselam..

 5. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Devletin adaleti delillere dayanır
  Delil olmadan asla kimse tutuklanmaz emin olun ama delil olmadığı halde birileri tutuklanmış yada işten atılmış ise bu kul hakkıdır

 6. hayırlısı23
  (Cezalı)
  Anladım teşekkürler Şem'a

+ Yorum Gönder